Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.

Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.

Розрахунковий рахунок банку – це важливий реквізит для будь-яких фінансових перерахувань. Більшість власників платіжних карт розуміють під ним 16-значний номер картки. Це абсолютно не вірно.

Для фізичних осіб зазвичай достатньо знати номер картки, але бувають ситуації, коли необхідний і розрахунковий рахунок. Наприклад, без цієї інформації не обійтися, якщо очікується переказ коштів з іншого банку.

Спробуємо розібратися, чим відрізняється номер картки від реквізитів рахунку і як отримати повну інформацію по платіжному засобу.

Зміст:

 • 1 Номер карти
 • 2 Як дізнатися повні реквізити платіжної картки
  • 2.1 Приват24
  • 2.2 Мобільний телефон

Номер карти

Номер карти – це вибиті на лицьовій стороні цифри. Маючи в руках кредитку, її власник запросто може вважати потрібну інформацію. Але чи достатньо цих відомостей для проведення фінансових операцій? В деяких випадках, так.

Наприклад, при отриманні або переказ коштів в межах Приватбанку достатньо вказати 16-значне число і знати Прізвище одержувача, і платіжна операція буде успішно проведена. Цього не скажеш, якщо необхідно провести транзакцію за межами банку.

При відкритті картки до неї відразу прив’язується розрахунковий рахунок. Просто більшість клієнтів не використовують його в побуті. Саме він дозволяє управляти коштами.

Як дізнатися повні реквізити платіжної картки

Якщо клієнту потрібно додаткова інформація по карті, але він не знає де її взяти, то є кілька простих способів отримання цих відомостей:

 • Сервіс Приват24;
 • Мобільний телефон.

Приват24

Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.

Це самий простий і зручний спосіб отримання даних. Ним можуть користуватися тільки зареєстровані в системі клієнти. Користувачі Приват24 можуть здійснювати більшість фінансових операцій, не виходячи з дому.

Зареєстровані клієнти повинні виконати наступні дії:

 • Авторизуватися в Приват24. Робиться це просто – в перший квадрат заносимо номер телефону. Нижче вносимо особистий пароль. Після цього на телефон прийде SMS-повідомлення із секретним кодом. Його потрібно буде внести в останню чергу.
 • Відкриється головне меню. У ньому необхідно вибрати закладку «Всі послуги».Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.
 • Відкриється довгий список. Самим останнім пунктом у ньому буде закладка «ІНФОРМАЦІЯ», саме на неї і слід натиснути.Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.
 • Після цього сервіс виведе на екран інформацію про наявні карткових рахунках. Потрібно вибрати потрібну карту, а потім спосіб переказу коштів – їх буде три. В нашому випадку не можна вибирати тільки перший пункт – «готівкою у відділеннях Приватбанку». Так як номер рахунку, виданий програмою, буде повністю збігатися з даними нанесеними на карті. Тому вибираємо пункт 2 або 3.Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.
 • Тепер з’явитися можливість отримання повної інформації по карті. Для цього натискаємо на вкладку «Отримати реквізити».Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.
 • Уважно запишіть усі дані. Їх буде достатньо, щоб одержувати перекази з інших українських банків і для міжнародних платежів.

  Мобільний телефон

  Як дізнатися розрахунковий рахунок по своїй карті відкритої в Приватбанку.Можливо, у клієнта немає доступу в інтернет або він ще не встиг зареєструватися на сервісі Приват24. Тоді він може скористатися послугами гарячої лінії. Необхідно зателефонувати на багатоканальний телефон 3700 і дочекатися з’єднання з оператором контактного центру.

  Для того щоб з’ясувати, що розмова ведеться саме з власником кредитки фахівець банку зобов’язаний запитати певні відомості у телефонному режимі:

  • Прізвище, Ім’я, по Батькові власника картки.
  • Дані паспорта громадянина України – серію, номер, а також ким проводилася видача і коли.
  • Адреса фактичного проживання і прописки. Абонент повинен вказати ті дані, які були вказані в анкеті на момент оформлення платіжної картки.
  • Кодове слово.
  • Інші дані, які потрібні для ідентифікації особистості.

  Якщо відповіді клієнта співпадуть з інформацією, наданої раніше в банк, він отримає всі відомості по карті в телефонному режимі. Якщо хоча б одна відповідь не співпаде, у розкритті інформації буде відмовлено. Такі заходи безпеки необхідні для збереження коштів клієнтів від зазіхання третіх осіб.

  Запам’ятайте – співробітник call-центру ніколи не попросити оголосить секретний ПІН-код. Запит по іншим особистим даним цілком обґрунтований.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь