Як дізнатися розрахунковий рахунок в Приватбанку

Клієнти кредитно-фінансової установи, оформивши платіжний інструмент, дізнаються про існування розрахункового рахунку лише через деякий час. До цього вони припускали, що номер пластику і рахунок, прив’язаний до нього, це ідентичні поняття. На ділі виявляється, що для здійснення певних фінансових операцій необхідно знати не тільки реквізити карти, зазначені з обох сторін, але і № розрахункового рахунку.

Призначення

Трапляється, що номери пластикового носія і рахунки сходяться. Для переказів, що здійснюються між картками Приватбанку, цілком достатньо вказати у заявці № кредитки одержувача, і гроші прийдуть за призначенням в обумовлені терміни. Але якщо платіж планується провести через інший український банк, то без додаткових відомостей не обійтися.

Як дізнатися розрахунковий рахунок в ПриватбанкуДізнатися розрахунковий рахунок в Приватбанку

Оплата штрафу через Приватбанк за протоколом, складеним дорожньою поліцією, пов’язана з зазначенням реквізитів одержувача, і це аж ніяк не номер пластикової карти. Аналогічним чином йдуть справи при SWIFT-платежі. Щоб їх провести без перешкод, необхідно відкрити окремий банківський рахунок, а не користуватися кредиткою.

Способи перевірки

Постійні клієнти банку можуть дізнатися № розрахункового рахунку одним із способів, все залежить від доступності сервісу і бажання.

Через веб-банкінг. Авторизувавшись в Приват24, ви легко добудете потрібну інформацію. Слід знати, що часто номер платіжного інструмента та відомості, за якими ви вирушили в особистий кабінет, повністю однакові. Так що не дивуйтеся, коли після запиту на екрані з’явиться набір цифр, що збігається з реквізитами пластику на лицьовій стороні.

Загалом, алгоритм дій виглядає наступним чином:

  • В головному меню знайдіть розділ «Всі послуги».
  • Перейдіть в розділ «Інформація», а з нього в «Мої реквізити».
  • Виберіть картку і один з трьох способів її поповнення.
  • Якщо ви віддали перевагу «Готівкою в Приватбанку», дані будуть збігатися з номером пластику. При установці «точки» на другому або третьому варіанті («В інших українських банках» або SWIFT-платежі») ви отримаєте іншу інформацію.
  • Натисніть на «Отримати реквізити».

Через мобільний телефон. Рахунок карти можна дізнатися, зателефонувавши на лінію 3700. Після зв’язку з оператором повідомте йому про мету свого дзвінка. Співробітник банку зобов’язаний надати необхідну для клієнта інформацію, якщо вона не суперечить нормам.

Щоб переконатися в тому, що на проводі знаходиться власник платіжного інструменту, а не шахрай, оператор попросить відповісти на кілька питань: адреса реєстрації на момент видачі карти, паспортні дані або кодове слово. Після дотримання формальностей будьте готові отримати і записати потрібні відомості.

Будь-який з двох способів не вимагає багато часу і особливих навичок, точну інформацію ви отримаєте за лічені хвилини.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь