Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.

Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.

Кредитна пластикова картка – це дуже зручний платіжний інструмент. Її власник може спокійно знімати готівку в банкоматі, оплачувати різні товари і послуги. Це дуже зручно. При цьому у людини може бути не одна, а кілька подібних карт.

Це набагато практичніше, ніж оформлення звичайного кредиту в банку. Але для того щоб вільно користуватися картки недостатньо знати її кредитний ліміт. Необхідно розуміти, на скільки він вичерпаний. А для цього треба мати інформацію про заборгованості по кредитній карті.

Зміст:

 • 1 Навіщо потрібно знати суму заборгованості по кредитній карті
 • 2 Як дізнатися суму заборгованості
  • 2.1 Приват24
  • 2.2 Гаряча лінія банку
  • 2.3 SMS-банкінг
  • 2.4 Банкомат і термінал самообслуговування
  • 2.5 Відділення банку

Власник кредитної картки повинен розуміти, що розмір платежу за нею залежить від суми взятих у борг коштів. Тобто позичальник зобов’язаний вносити щомісячні платежі. Протягом 55 днів з моменту отримання першої суми діє пільговий період – на загальний борг відсотки не нараховуються. Тобто користувач картки може повернути рівно ту суму, яку він зняв.

Далі платежі здійснюються із застосуванням процентної ставки на величину заборгованості по наступній формулі:

Загальна сума боргу х 5 % = Щомісячний платіж.

Слід врахувати, що можна внести суму і більше, а не менше. Якщо після розрахунку виходить величина менше 100 грн. – потрібно внести 100 грн. і більше.

Отже, інформація про суму заборгованості необхідна для розрахунку щомісячного платежу за кредитом.

Як дізнатися суму заборгованості

Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.

Кожному клієнту Приватбанку доступні кілька способів отримання даної інформації:

 • Інтернет-банкінг Приват24;
 • Гаряча лінія банку;
 • SMS-банкінг;
 • Банкомат або термінал самообслуговування;
 • Відділення банку.

Розберемо кожен спосіб більш докладно.

Приват24

Цей спосіб можна віднести до найбільш зручному і простому, особливо якщо клієнт вже зареєстрований в Приват24. З’ясування даних про борг не забере більше 1 хвилини. Для цього виконуємо наступні дії:

 • Заходимо на офіційний сайт Приват24.
 • Як тільки клієнт пройде покладену авторизацію перед ним з’являться відомості про заборгованості.Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.
 • Якщо потрібна більш детальна інформація, необхідно активувати вкладку «Мої рахунки». Вона перебуватиме в головному меню «Керування карткою/рахунком». Тут дані про заборгованості будуть відображатися в більш детальному вигляді.Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.
 • У цьому віконці дуже зручно буде розрахувати обов’язковий щомісячний платіж.

  Гаряча лінія банку

  Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.

  Для з’ясування боргу і основного платежу досить набрати номер 3700. Довідкова служба працює цілодобово, дзвінок на неї безкоштовний. Для визначення особи того, хто телефонував, співробітник банку може поставити кілька запитань. Після правильної відповіді на них можна отримати всю необхідну інформацію по заборгованості.

  SMS-банкінг

  У момент активації кредитної картки відбувається її автоматичне підключення до послуги sms-банкінгу. Для клієнтів Приватбанку послуга абсолютно безкоштовно.

  Необхідно зробити СМС-запит про суму заборгованості. Для цього на номер 10060 повідомлення необхідно надіслати 4 останні цифри кредитної картки. Практично миттєво приходить зворотне повідомлення з потрібною інформацією.

  Банкомат і термінал самообслуговування

  ПриватБанк – це один з найпопулярніших банків в Україні. Тому він має величезну мережу терміналів і банкоматів. Клієнт установи може легко отримати відомості про борг в будь-якому з них.

  Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку.Це можна зробити як з картою, так і без неї. Кожна дія супроводжується інструкціями, що виводяться на екран банкомату. Необхідно зробити запит про поточний борг по картковому рахунку. Вся інформація буде виведена на екран. При бажанні можна запросити роздрук чека.

  Така ж інформація видається, якщо зняти з кредитної картки готівку. На паперовому носії видаються дані про стан рахунку.

  Відділення банку

  При собі потрібно мати картку або знати її номер. Після надання карти, співробітник попросить клієнта ввести ПІН-код на спеціальному переносному апараті. Не розголошуйте його вголос. Після внесення цифрового коду фахівець банку оголосить суму боргу і допоможе розрахувати обов’язковий платіж.

  Отримавши потрібні дані, клієнт може зробити повне погашення наявного боргу або внести платіж в межах обов’язкової суми.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь