Як користуватися Приват24 з карткою іншого банку України

Після націоналізації Приватбанку, яка відбулася напередодні 2017 року, багато клієнтів були вражені у зв’язку з їх можливим відключенням від веб-банкінгу. Для фрілансерів це справжня трагедія, адже здійснювати платежі в режимі онлайн дуже зручно і вигідно, і втрачати розкручений сервіс ніхто не хотів.

Як користуватися Приват24 з карткою іншого банку України

Кількість питань, що виникли в результаті «блискучою» операції, зашкалювала. Найпопулярнішим з них був такий: яку альтернативу веб-банкінгу запропонують менеджери, і чи зможе вона замінити Приват24. Проаналізувавши онлайн версії інших банків, фахівці прийшли до висновку, що такого набору функцій, як нещодавно в чинному сервісі немає. Так, інші кредитно-фінансові установи теж створили веб-банкинги, але вони не володіють такою кількістю функцій. Приклад того сервіси, створені на основі Пумб, Аваль, Альфа банк.

Клієнти, які вирішили змінити банк, але не в силах відмовитися від звичного і зручного обслуговування в режимі онлайн, можуть приєднати будь-яку пластикову картку до Приват24. Залишатися користувачем сервісу дуже просто, для цього:

 • Увійдіть у веб-банкінгу.
 • Зайдіть в меню «Мої рахунки», потім в «Картки інших банків».
 • Додайте пластик, вказавши всі його реквізити, включаючи і секретний CVV2-код.
 • Підтвердіть дії, вписавши пароль, отриманий з СМС.
 • За послугу з вашого рахунку буде списана 1 гривня, яка повертається назад протягом місяця.
 • Щоб упевнитися, що додана карта, вийдіть з Приват24, потім зайдіть знову. Пластик повинен відображатися в меню «Картки інших банків», тепер з його допомогою ви можете купувати авіа та ж/д квитки, оплачувати товари і комунальні послуги.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь