Як купити валюту через термінал самообслуговування?

Раніше ми писали про те як можна купити долари та інші валюти в приват 24, а сьогодні хочемо розповісти, як виконати таку ж операцію через термінал самообслуговування Приватбанку.

Для покупки доларів через термінал Приватбанку потрібно мати доларову карту додану в Приват 24, вона знадобиться для зарахування грошей.

Як купити долари через термінал самообслуговування

І так для проведення валюто обмінної операції в терміналі самообслуговування Приватбанку нам знадобиться:

  1. Сам термінал, йдемо до найближчого терміналу і вставляємо в нього карту або проходимо авторизацію за допомогою свого фінансового номера телефону.
  2. Після авторизації нам потрібно вибрати в головному меню розділ «Банківські послуги», дивіться на скріншоті:Як купити валюту через термінал самообслуговування?
  3. Потрібний нам пункт «Обмін валют», захований на другому екрані, тому зараз потрібно натиснути на стрілку, щоб перейти на наступну сторінку.Як купити валюту через термінал самообслуговування?
  4. А ось на наступному екрані нам потрібно вибрати «Обмін валют».Як купити валюту через термінал самообслуговування?
  5. Далі все гранично просто. Вказуємо карту для зарахування купується нами валюти, вказуємо суму яку хочемо купити (не забувайте про обмеження 150 тис грн на добу) і вибираємо карту з якої будуть списані кошти.
  6. Підтверджуємо операцію, і валюта протягом 10 хвилин надійде на обрану карту.
Рейтинг
( 4 оцінки, середнє 4.25 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар