Як оплатити AliExpress через Приват 24.

Як оплатити AliExpress через Приват 24.

Китай вже давно став лідером світової економіки з виробництва товарів широкого споживання. Алиэкспресс – це особлива інтернет-майданчик, що дозволяє купувати дешеву китайську продукцію громадянам всіх держав. Вона не знаходиться в Топі найбільш відвідуваних ресурсів, але 47 місце за світовими масштабами досить непогана позиція.

Зручність торгової площадки в тому, що тут товари можна придбати не тільки оптом, але і у роздріб. При цьому вся інформація про товар, можливості отримання і оплати перекладається на мову користувача.

Як оплатити AliExpress через Приват 24.

Здійснювати подібні покупки можуть мешканці України. AliExpress представляє можливість оплати через особистий рахунок. Так як ПриватБанк є найбільшим і найпопулярнішим в країні, більшість операцій проводиться через нього. Оплата через сервіс Приват24 не тільки дуже зручна, але і абсолютно безпечна.

Перш ніж приступити до виконання платежу, необхідно здійснити певні дії безпосередньо на сайті продавця. Зазвичай ця інформація висвітлюється при оформленні замовлення.

Всі операції краще проводити за допомогою віртуальної платіжної картки від Приватбанку. Розглянемо докладніше весь процес.

Зміст:

 • 1 Як проводити платежі
 • 2 Налаштування
 • 3 Відео керівництво по оплаті AliExpress за допомогою Приват24

Як проводити платежі

Як оплатити AliExpress через Приват 24.

Кожен клієнт Приватбанку може вибрати 2 найбільш зручних способу, з використанням:

 • віртуального платіжного інструменту;
 • пластикової платіжної картки.

Процес оплати буде ідентичним, але за допомогою віртуальної карти більш безпечним. Адже вона і призначена для оплати за покупки, здійснені в інтернеті.

Основна дія з боку користувача – зробити потрібні налаштування в сервісі Приват24. Це пов’язано з тим, що сам платіж буде проводитися безпосередньо на торговому майданчику Алиэкспресс. Саме тут, після формування «кошика» замовлення вносяться реквізити для оплати.

Налаштування

Специфічні налаштування Приват24 полягають у дозволі на проведення інтернет-платежів. Звичайний картковий рахунок не дозволить здійснити оплату за китайські товари безпосередньо. Для цього виконуємо наступні дії:

 • Активизируемся на сервісі Приват24. Це можливо тільки для зареєстрованих клієнтів.
 • Відкривається головне меню. В ньому вибираємо закладку «Мої Рахунки».Як оплатити AliExpress через Приват 24.
 • Праворуч біля зеленої шестерні буде пункт – «Управління карткою/рахунком», якщо користуєтеся російськомовною версією і «Керування карткою/рахунком», для україномовних клієнтів.
 • Тепер натискаємо на пункт «Включити можливість оплати в Інтернет».
 • Сервіс запропонує вказати суму ліміту, необхідну для здійснення платежів.
 • Після просто натискаємо «Відкрити для Інтернет».
 • Звертаємо увагу, що тепер користувач може здійснювати оплату за будь-які товари або послуги, в тому числі і за AliExpress, через свій рахунок. Підключення інтернет-шопінгу платне, стягується комісія в 1 гривню.

  ПриватБанк рекомендує проводити всі платежі через віртуальну карту. Це безпечніше, так як віртуальна кредитка не прив’язана до інших рахунках. На неї можна покласти конкретну суму, тим самим убезпечивши себе від шахрайських дій, якими так рясніє всесвітня павутина.

  Відео керівництво по оплаті AliExpress за допомогою Приват24

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь