Як отримати кредит в Приватбанку готівкою

У ситуаціях, коли терміново потрібно роздобути десь грошей, так чи інакше, опинявся, напевно, кожен. Перше, що приходить в голову в таких випадках – позичити у друзів або родичів. Однак з урахуванням затяжної економічної кризи далеко не у всіх сьогодні є вільні кошти, так що взяти в борг, особливо якщо потрібна велика сума, виходить далеко не завжди. І єдине, що залишається в такій ситуації – звернутися в банк. При цьому перевагу слід віддати великої і надійної кредитної організації, такий, як, наприклад, Приватбанк – це найкращий спосіб убезпечити себе від можливого шахрайства і взяти позику на привабливих умовах. Однак про те, як отримати кредит в Приватбанку готівкою, і що для цього потрібно, знають далеко не всі. Спробуємо розібратися в цьому питанні і підібрати найоптимальніші варіанти для різних соціальних верств.

Як отримати кредит в Приватбанку готівкою

Як отримати кредит в Приватбанку готівкою

Для працюючих громадян

Найпростіший спосіб отримання позики в Приватбанку для працюючих громадян – карта «Універсальна», що дозволяє взяти до 25-ти тисяч гривень під мінімальний відсоток і без надання будь-яких документів. Оформляється карта абсолютно безкоштовно, причому займає оформлення не більше чверті години.

Читайте також: Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою — вимоги та корисні поради клієнтам

Найважливішим достоїнством цієї карти є можливість використання її також і як дебетовою, тобто для зберігання власних грошей, причому на наявну на рахунку суму нараховуватиметься бонус – сім відсотків річних. Все що потрібно для отримання картки – паспорт громадянина України та ІПН. Однак якщо ви хочете отримати розширений ліміт, то буде потрібно надання та інших документів, зокрема довідки з місця роботи.

Період, протягом якого ви зможете використовувати позикові кошти абсолютно безкоштовно, становить стандартні для подібних продуктів 55 днів.

 

Як отримати кредит в Приватбанку готівкою

Отримання кредиту пенсіонерам

Для пенсіонерів

Приватбанк пропонує пенсіонерам безліч різноманітних послуг, однак спеціальних кредитних продуктів для цієї соціальної групи у банку немає. Так що якщо ви цікавитеся, як отримати кредит в Приватбанку готівкою для пенсіонерів, кращим рішенням буде замовити все ту ж карту «Універсальна» – це досить зручний і вигідний банківський продукт, який підійде абсолютній більшості здобувачів. Однак потрібно враховувати, що Приватбанк надає позики лише людям у віці до 70-ти років.

Читайте також: Купити авто в кредит в Україні доступне кожному

Як отримати кредит в Приватбанку готівкою

Отримання великого кредиту

Якщо потрібен великий кредит

Якщо вам потрібно позичити велику суму, варто придивитися до інших кредитних продуктів. Наприклад, отримати кредит готівкою без довідки про доходи Приватбанку можна за допомогою спеціальної платіжної картки «Універсальна Gold». Ця карта має кредитний ліміт у 50 тисяч гривень. При цьому безвідсотковий період користування позиковими коштами такий же – 55 днів, і на залишок також нараховується 7-відсотковий бонус. Але головне – на відміну від звичайної «Універсальної» картка «Універсальна Gold» дозволяє отримувати спеціальні знижки у розмірі до 30-ти відсотків у більш ніж трьох тисячах магазинів.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь