Як отримати переказ SWIFT

Сьогодні існує величезна безліч різних грошових переказів, які допомагають людям оплачувати покупки, піклуватися про родичів і бронювати різні послуги. Варто зауважити, що завдяки зусиллям з боку адміністрації Приватбанку на Україні з’явився ще один спосіб, що отримав назву SWIFT, відрізняється більш вигідними умовами.

Як отримати переказ SWIFT?

Як отримати переказ SWIFTЗараз ми не будемо обговорювати саме поняття SWIFT-платежу, а просто подивимося, наскільки він простіше для отримання грошових коштів в порівнянні з іншими системами, що виконують ті ж самі завдання.
Отже, отримання даного платежу відбувається всього в три кроки:

  • Вам потрібно надати відправникові реквізити рахунку, на який необхідно зарахувати гроші.
  • Для отримання необхідної інформації, ви можете скористатись терміналом самообслуговування. Щоб переглянути свої реквізити, зайдіть в меню «мої налаштування», хоча якщо ви віддаєте перевагу роботі з банкоматом, то він також може бути вам корисний, для цього потрібно зайти в той же розділ, після чого натиснути на опцію «ще налаштування» і вибрати «реквізити для поповнення картки». До речі, також не забувайте про те, що Приватбанк розробив вкрай зручний ресурс, який отримав назву Приват24.
  • Відправник перекидає кошти на вашу карту (рахунок) і вони автоматично зараховуються за наданими реквізитами.
  • Зверніть увагу на те, що для отримання грошей в висланої валюті, вам необхідно мати рахунок фізичної особи в тій же грошовій валюті, природно, долар США, рубль РФ та євро є винятком. Якщо ж у вас немає рахунку в надісланій валюті, то ви отримаєте гроші в гривні, тобто, в національній валюті, виходячи з курсу Міжбанківського валютного ринку України, який, як правило, вище, ніж курс, зазначений в обмінних пунктах.

Як отримати переказ SWIFT, без будь-яких проблем?

Варто відзначити, що, як і багато інші системи грошових переказів, дана система дозволяє робити переклади, які не стосуються інвестиційної або підприємницької діяльності, простіше кажучи, всі переклади повинні бути не торгового характеру! Так що ніколи не вказуйте в призначенні які-небудь посилання на контракти. Також вам варто взяти собі за правило завжди погоджувати валюту переказу, так як, якщо, приміром, вам надішлють ієни, то виплата займе якийсь час, що не завжди зручно, тому договорюйте про переведення в тих трьох валютах, які відносяться до розряду винятків.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь