Як отримати переказ Вестерн Юніон через Приват24

Зміст

 • 1 Отримання коштів, використовуючи інтернет-банкінг
 • 2 Відправка переказу за допомогою Western Union
 • 3 Труднощі в процесі відправлення-доставки засобів

Western Union – відома система грошових переказів, що функціонує на ринку більше ста років. Відділення та представництва можна знайти майже в кожному куточку земної кулі.

З системою Western Union співпрацюють багато банки, український ПриватБанк є партнером фінансового гіганта. Ви можете відправити і отримати грошові передачі з допомогою національного банку варіантами: через відділення банку, за допомогою дзвінка в службу підтримки, через термінал за допомогою інтернет банкінгу Приват24.

Отримання коштів, використовуючи інтернет-банкінг

ПриватБанк забезпечує доступ клієнтам до різноманітних надаються функцій. Інтернет-банкінг — зручний та сучасний спосіб виконання фінансових завдань, Приват24 створив всі умови для комфортного і швидкого користування послугами банку в онлайн-режимі. Через Вестерн Юніон, використовуючи банкінг, Вам вдасться здійснювати передачу і отримання грошових коштів між різними країнами. Останній з перелічених способів є самим популярним і легким для реалізації.

Важливо! Для використання Приват24 потрібна реєстрація. Створіть акаунт у системі інтернет-банкінгу: Вам знадобиться виконати надані під час реєстрації підказки.

Забрати переказ Western Union через Приват24? Алгоритм дій:

 • Зайдіть в акаунт інтернет-банкінгу Приват24.
 • Ви повинні знайти закладку «Всі послуги».
 • Вкладка «Переклади».
 • Праворуч з’явиться перелік надаваних послуг, натисніть на посилання «Отримати переклад».
 • Відкриються кроки отримання грошей. Необхідно заповнити дані: система і номер переказу, валюта виплати платежу.
 • Виберіть спосіб передачі грошових коштів в графі «Система переказу». В даному випадку з переліку натискаєте на платіжну систему Western Union.
 • Заповнити решту дані. У графу «Номер переказу» введіть код, який прийшов в sms, або повідомляється відправником коштів. У «Валюті виплати платежу» вкажіть валюту відправлених грошей.

  Коли дані заповнені, система надасть можливість вибрати рахунок, з можливістю перевести надіслані фінанси.

  Важливо! Якщо у вас гривнева картка, то банк автоматично конвертує будь-яку валюту в гривню незалежно від валюти відправлених коштів. Конвертація здійснюється за поточним курсом валют.

  Відправка переказу за допомогою Western Union

  Складності в процесі відправлення-доставки засобів

  Незважаючи на простоту і постійне вдосконалення функції відправки грошових коштів через систему Вестерн Юніон за допомогою Приват24, може виникнути низка труднощів.

  Складності можуть виникнути на підставі факторів:

  • неправильний ввід даних;
  • збій банківської системи;
  • відсутній доступ до інтернету;
  • технічні причини.

  Важливо! Переказ Western Union може перебувати в режимі очікування до 45 діб. По закінченню терміну неотримані кошти повертаються відправнику. Подібне відбувається досить рідко і відправлення грошових коштів виконуватися без ексцесів.

  Якщо вам не вдалося отримати надіслані кошти, спробуйте ще раз повторити рекомендації, зазначені вище. Якщо після повторення процедури, перевірки всіх даних, гроші не приходять на ваш особистий рахунок, слід звернутися за допомогою до консультанта Приватбанку, зателефонувавши з мобільного телефону на 3700. Ви зможете зв’язатися з оператором і пояснити ситуацію у будь-який час доби.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь