Як отримувати пенсію у Приватбанку

ПриватБанк дорожить своїми клієнтами і прагне зробити все можливе для їхнього комфорту. У зв’язку з цим він створив спеціальну, вигідну і зручну систему отримання банківських виплат для пенсіонерів.

Замовити Пенсійну картку Приватбанку

Для того щоб пенсія перераховувалася на карт-рахунок Приватбанку не потрібно відвідувати Пенсійний фонд та інші інстанції, пенсійна картка оформлюється за одне відвідування банку. Такого швидкого і комфортного обслуговування пенсіонерів на даний момент ніде не існує.

Все що знадобиться зробити:

  • На сайті Приватбанку натиснути одну кнопку «Замовити». Після цього з Вами зв’яжеться банківський працівник і запише всі дані для оформлення документів.
  • Повідомте оператору в якому відділенні банку Вам буде простіше забрати свою карту.
  • Через десять днів потрібно буде прийти у вибране відділення та написати заяву.
  • Отримати пластикову картку. Все інше за Вас зроблять працівники банку. Вони зв’яжуться з Пенсійним фондом і доставлять туди всі необхідні папери.

Як отримувати пенсію у ПриватбанкуПісля цього Вам більше ніколи не доведеться проводити час в очікуванні листоноші або ходити на пошту і стояти у виснажливих чергах. Грошові кошти надійдуть на вашу пластикову карту в день перерахування. Зняти пенсію можна в будь-якому відділенні банку або в банкоматі Приватбанку.

Користуватися пластиковою карткою легко і ви отримаєте безліч бонусів і пільг:
  • Оплачувати комунальні послуги, телефонний зв’язок, інтернет та багато іншого без комісійних платежів.
  • Пенсійна картка видається абсолютно безкоштовно.
  • При необхідності можна отримати безкоштовну виписку всіх грошових операцій.
  • Пенсія нараховується без зняття комісії.
  • Економія на покупках. Розраховуйтеся за покупки пластиковою карткою і повертайте на свій рахунок бонуси, які складають до 20% від витраченої суми.
  • На картці можна зберігати гроші і отримувати за це відсотки. Відсоткова ставка – 10% річних. При цьому Ваші кошти та нараховані відсотки доступні до зняття в будь-який момент. Для того щоб отримувати відсотки треба мати на своєму карт-рахунку суму, що перевищує одну тисячу гривень. Якщо ця процентна ставка здається Вам маленької – ПриватБанк пропонує відкрити вклад «Пенсійний накопичувальний» з збільшеною процентною ставкою.

З ПриватБанком Ви будете відчувати комфорт на кожен день, а Ваші кошти будуть знаходитися під надійним захистом. Навіть у разі втрати пластикової картки гроші не постраждають. При виявленні пропажі блокуйте картку, після чого Ви можете отримати гроші в будь-якому відділенні Приватбанку пред’явивши паспорт.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь