Як переказати гроші на картку Приватбанку з Росії на Україну

Як переказати гроші на картку Приватбанку з Росії на Україну

На сьогоднішній день важко назвати відносини між Росією і Україною дружніми. Тим не менш, грошові перекази між двома державами продовжують існувати. Це пояснюється тим, що на різних територіях продовжують проживати родичі, друзі або знайомі. Тому потреба в банківських перерахувань продовжує залишатися на високому рівні.

Ще кілька років тому перекази між фізичними особами обох країн були простою справою. Зараз ситуація ускладнилася. Банківські комунікації не можливо повністю перервати, тому громадяни України можуть отримати готівку перерахування або зарахування коштів на особисту платіжну картку.

Яким чином російські громадяни можуть виробляти готівкові перерахування або переклади на картку Приватбанку дізнаємося докладніше з цього матеріалу.

Зміст:

 • 1 Нововведення 2016 року
 • 2 Які варіанти можуть використовувати російські відправники
 • 3 SWIFT-переказ
 • 4 Міжнародні платіжні системи
 • 5 Електронні перекази

Нововведення 2016 року

До 2016 року жодних проблем з переказами між фізичними особами у жителів обох держав не виникало. Але після заборони російських платіжних систем, таких як QIWI, Яндекс.Гроші та інші почали виникати певні труднощі.

Відповіддю російської держави на українські заборони стало обмеження на використання міжнародних платіжних систем. Починаючи з 2017 року без наявного рахунку, відкритого в одному з російських банків, що зробити це неможливо.

Санкційні обмеження торкнулися і прямих трансферів між Ощадбанком і ПриватБанком. Теж стосується власників карт ВТБ банку. Через комерційні банки операцію можна здійснити, якщо відправник і одержувач є власниками карт міжнародного зразка. Максимальна сума переказу в рублях не може перевищувати еквіваленту в розмірі 2,5 тисячі доларів США. Комісія складе 2 % від суми плюс 40 рублів.

Які варіанти можуть використовувати російські відправники

На момент написання статті в розпорядженні громадян Росії кілька зручних варіантів для перерахування засобів на територію України. Можна використовувати безготівкові трансфери. Для цього через спеціальний сервіс або касу одного з російських банків через який здійснюється переказ на картковий рахунок.

Найбільш часто використовуються наступні варіанти перерахувань:

 • SWIFT-переказ.
 • Western Union, MoneyGram та інші популярні міжнародні платіжні програми.
 • Різні електронні платіжні системи.
 • Кожен спосіб має свої нюанси. Одні більш прості, але дорогі, інші вимагають певних знань, але здійснюються з мінімальною комісією. Докладніше про це поговоримо далі.

  SWIFT-переказ

  Як переказати гроші на картку Приватбанку з Росії на УкраїнуСистема СВІФТ перекладів об’єднує понад 220 держав усього світу. Вона була створена для максимально зручного перерахування коштів між приватними особами. Ця програма вже з успіхом використовується понад 40 років. Серед її основних переваг можна виділити наступні:

  • безпека;
  • швидкість;
  • велике покриття.

  SWIFT-переказ має один значний недолік – велику комісію.

  Для того щоб перевести гроші громадянину України з території РФ необхідно зробити наступні кроки:

 • Звернутися у відділення будь-якого російського банку. Ощадбанк не завжди здійснює подібні дії, тому краще скористатися послугами іншої фінансової установи.
 • Оформити переведення в Україну. Для цього необхідно знати Ф. В. О. одержувача, номер його рахунку, SWIFT-код банку одержувача. Якщо відправник російський громадянин він зобов’язаний пред’явити на касі паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Для жителів України знадобитися міграційне свідоцтво.
 • Внести бажану суму та комісію за її відправлення.
 • Підтвердити переклад та повідомити інформацію про нього одержувачу.
 • Комісія за відправлення складає 2%. Одержувач отримає кошти протягом 3 днів.

  Міжнародні платіжні системи

  Як переказати гроші на картку Приватбанку з Росії на УкраїнуНайбільш відомі MoneyGram, Western Union і Юністрім. Останньою програмою можуть скористатися тільки жителі РФ. Переклади дуже зручні і надійні. Найбільший недолік – велика комісія.

  Зарахування коштів відбувається блискавично. Список наданих відомостей і документів аналогічний переказів SWIFT.

  Електронні перекази

  Незважаючи на заборону, українські громадяни продовжують користуватися російськими електронними платіжними системами. Електронні «гаманці» надають можливість виведення коштів на будь-який рахунок або на карту. Всередині російської держави виведення коштів відбувається просто.

  Українці можуть отримати зарахування на свій гаманець, але прямо вивести кошти у них не вийде. Для цього доведеться скористатися послугами одного з віртуальних «обмінників», а вже з нього вивести гроші на свою картку, відкриту в Приватбанку.

  Жителі Росії можуть скористатися будь-яким зручним для них способом переказу коштів на територію України. Державні банки часто мають різні санкційні обмеження, які в інших фінансових установах відсутні.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь