Як перевести гроші на карту Привата з Росії в Україну

Зміст

 • 1 Онлайн переклад з карти на карту
 • 2 Поштовий переказ
 • 3 Система електронних платежів SWIFT
 • 4 Система електронних грошей
  • 4.1 WebMoney
  • 4.2 PayРal

У 2016 році В Україні були повністю заборонені російські платіжні системи. Також заборона торкнулася електронних гаманців, які мають російський капітал: Яндекс.Гроші, QIWI, Wallet one.

Як перевести гроші на карту Привата з Росії в Україну

З 2017 року російська сторона обмежила відправку грошей за допомогою міжнародних платіжних систем без відкриття банківського рахунку. Тепер можна перевести рублі через Western Union і MoneyGram. При цьому існують інші дозволені способи, про які ми розповімо в цій статті.

Онлайн переклад з карти на карту

До введення санкцій отримати грошовий переказ з Росії в Україну було так само просто, як і всередині країни. Після введення обопільних санкцій, зробити прямий переклад з карти Ощадбанку на карту Приватбанку не можна. Такі ж обмеження можуть виникнути у власників карт ВТБ.

При цьому інші банки здійснюють таку послугу. Для цього необхідно мати карту банку міжнародного стандарту − VISA або MasterCard. Максимальна сума відправлення дорівнює еквіваленту 2500 $ при комісії 2% + 40 RUR.

Поштовий переказ

Після введених санкцій «Укрпошта» оголосила, що продовжує працювати по системі «Поштовий переказ».

Для відправки грошей з російської федерації скористайтеся послугою від «Пошти Росії». Таким способом можна переслати до 3000 USD. Комісія складе 70-280 рублів + 1,5−5% від суми переказу.

Більш швидка послуга, що надається «Поштою Росії», − Форсаж. З її допомогою можна відправити до 150000 RUR. Комісія складе 1,8% від суми переказу.

Більш детально ознайомитися з тарифами можна на сайті: https://www.pochta.ru/money-transfer

Система електронних платежів SWIFT

Важливо! Багато людей скаржаться на те, що Ощадбанк відмовляє в відправки грошей в Україну через дану платіжну систему. Щоб уникнути таких ситуацій рекомендується користуватися послугами інших банків, які не мають санкционных обмежень.

Для здійснення транзакції потрібно прийдти в банк, маючи при собі паспорт, а для громадян України додатково міграційне свідоцтво.

Співробітникові банку слід вказати такі дані:

 • № рахунку, ФИОполучателя латиницею;
 • назва, SWIFT-код банку, країна, місто.

Працівник оформляє форму, ви вносите готівку в касу: сума переказу + комісія, яка складає:

 • 2% (мінімум 50 > максимум 1500 RUR) при відправці рублів;
 • 1% (мінімум 15 > максимум 200 USD) при відправці валюти.

Гроші будуть переказані отримувачу протягом трьох днів.

Система електронних грошей

WebMoney

Важливо! Заборона стосується тільки на виведення коштів з російських акаунтів. Внутрішньоукраїнські акаунти повністю функціональні.

Переказ коштів всередині системи здійснюються між гаманцями з однаковою валютою або через автоматичну систему конвертації.

Цей спосіб найбільше підходить для українців, що працюють в IT-сфері і отримують зарплату на електронний гаманець. Поповнити WMR в Росії можна через термінал/банкомат. При цьому з вас буде знята певна комісія.

Алгоритм перерахування грошей з Росії:

 • Для початку потрібно мати WMR гаманець, на який переказуються гроші роботодавцем. Також можна поповнити гаманець самостійно через будь-який термінал/банкомат. Залежно від способу поповнення комісія складе 0,5−5%.
 • Конвертуйте рублі на гривні за допомогою автоматичного обмінника.
 • Надійшли гривні обналичиваютсяс допомогою спеціальних обмінників (їх можна знайти в Інтернеті). Зверніть увагу, що курс обміну у кожній біржі свій і може суттєво відрізнятися від офіційного курсу.
 • Український сервіс WebMoneyработает з ПриватБанком, тому є можливість переказу грошей з гаманця WMU на карту Приват. Комісія банку складе 1,5%.
 • PayРal

  Міжнародна грошова дебетова система дозволяє миттєво перекладати гроші всередині системи. Але вона має для українців один недолік – неможливість переведення в готівку грошей у нашій країні. Вона скоріше підійде тим, хто використовує систему PayPal для оплати в Інтернеті.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь