Як перевести гроші з Польщі на карту Приватбанку

Як перевести гроші з Польщі на карту ПриватбанкуСьогодні багато українців переїжджають за кордон на тимчасове чи постійне проживання. Одним з ареалів стає Польща. Гроші, зароблені за кордоном, переводяться на кредитну карту. Переважно це картка «Приватбанку» – популярного українського національного банку. Багато хто задається питанням: «Як перевести гроші з Польщі на карту Приватбанку»? У нас є відповідь!

Існує безліч способів, кожен з яких має свої переваги: десь менше термін переказу коштів, десь більше комісія, а в деяких випадках не обійтися без знання валютних систем. Кожен може вибрати те, що відповідає його вимогам часу, фінансів, складності.

Як перевести гроші з Польщі на карту Приватбанку

Нижче перераховані всі доступні способи, як перевести гроші з Польщі в Україну:

• Електронні валютні системи. На даний момент існує безліч перевірених платіжних систем: Webmoney, QIWI wallet, Payoneer, PayPal, Яндекс Гроші, Mail.ru Гроші і так далі. Переклад відбувається за короткий термін часу, відсоток комісії мінімальний, операція не складна у виконанні. Але для того, щоб здійснювати такі валютні операції, необхідно зареєструватися на одному з сервісів електронних платіжних систем. Реєстрація вимагає досить багато часу: потрібно ввести свої базові дані, пройти підтвердження, ввести потрібні паспортні дані і прикріпити свій платіжний рахунок (кредитну картку «Приватбанку»). Після цього вже можна робити переклади з електронного гаманця на українську карту «Приватбанку».

• SWIFT платежі. Не дуже поширений спосіб, так як підходить не для всіх. Щоб користуватися SWIFT переказами, необхідно мати особистий рахунок в польському банку, що досить проблематично для тих, хто не є офіційним громадянином. Але якщо ви перебуваєте в Польщі на ПМЖ і не влаштувалися на тимчасову роботу або підробіток, то проблем виникнути не повинно. У цьому способі також є безсумнівний плюс: (комісія складає лише 0,017 доларів на 1000 доларів).

• Western Union. Досить витратний і не дуже поширений спосіб. Комісія складає приблизно 0,2 злотих за 1 долар. Однак, незважаючи на це, досить швидкий і зручний спосіб. Для відправки коштів потрібно звернутися у відділення Western Union з документами, що підтверджують особу, та грошовими коштами. Одержувач з України може забрати кошти у відділенні «ПриватБанк» або зателефонувавши за номером 3700.Як перевести гроші з Польщі на карту Приватбанку

• Liqpay. Сервіс «Приватбанку» з маленької комісією, простим і швидким перекладом. Не потрібно нічого, крім підтвердження операції через смс або Slender.

• Кріптовалюти. Спосіб частково схожий на перший (електронні валютні системи). Є багато сервісів, на яких можна зареєструвати Bitcoin, Litecoin, Dogcoin та інші гаманці для криптовалют. Реєстрація дуже проста, найчастіше не вимагає підтвердження. Перекази здійснюються у відповідній валюті, і деяким недоліком є те, що їх курс дуже нестійкий, а тому ніколи не вгадаєш конкретну суму, яку отримаєш.

• Онлайн системи переказів. Є спеціальні сервіси, які дозволяють здійснити переказ за лічені хвилини з мінімальною комісією. Там не потрібна реєстрація, підтвердження паспортні і особисті дані. Переклад відбувається безпосередньо. Прикладами таких сервісів є FineMoney, Azimo і так далі.

• TransferWise. Система з’явилася відносно недавно, в 2011 році у вигляді стартапу. Комісія там значно менше, ніж в інших банківських переказах (0,07 злотих за 1 долар). Ця система заслуговує окремої статті.

Таким чином, Ви можете вибрати будь-який з запропонованих вище способів того, як перевести гроші з Польщі в Україну.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь