Як перевести гроші з Польщі в Україну на карту Приватбанку

Як перевести гроші з Польщі в Україну на карту Приватбанку

Не секрет, що жителі західних областей України задіяні на постійній чи тимчасовій роботі в сусідній державі – Польщі. У багатьох на території України залишаються сім’ї, тому переказ грошей просто життєво необхідний.

ПриватБанк розуміючи такі обставини, розробив кілька зручних способів переказу коштів з-закордону. Всі варіанти багато в чому залежать від суми, що виводиться, а також комфортності операції та її швидкості.

Є більш і менш складні варіанти. Одні вимагають особливих знань, інші легко реалізувати навіть новачкові. Докладніше про кожному варіанті поговоримо далі.

Зміст:

 • 1 Western Union
 • 2 Платіжна система Liqpay
 • 3 Електронні платіжні системи
 • 4 SWIFT
 • 5 Міжнародні онлайн переклади
 • 6 Криптовалюта

Western Union

Як перевести гроші з Польщі в Україну на карту ПриватбанкуЦе найпопулярніша в світі система. Її використовують для переказів у будь якій валюті із різних країн. Напевно це найпростіший спосіб переправлення грошей з-за кордону. Для цього необхідно зайти у відділення банку на якому є позначення WU.

При собі слід мати паспорт. Поле заповнення відповідного бланка і передачі грошей касиру відправник отримає контрольний код. Його необхідно повідомити одержувачу. Платіж видається в касі Приватбанку.

Аналогічні послуги надає система MoneyGram.

Дізнатися про надходження можна через сервіс Приват24 або гарячу лінію. В обох електронних переказів є один істотний недолік – великий комісійний збір. Він становить близько 0,2 злотих за 1 долар США.

Платіжна система Liqpay

Дуже зручний і недорогий спосіб розроблений ПриватБанком. Для цього відправник повинен отримувати дохід на особисту картку. Клієнту не потрібно володіти якимись особливими знаннями. Необхідно мати телефон, для того щоб підтвердити операцію.

За весь час використання Liqpay не отримала ні одного негативного відгуку.

Електронні платіжні системи

Як перевести гроші з Польщі в Україну на карту ПриватбанкуПодібні системи давно відомі вже у всьому світі. Клієнт може скористатися будь-який з них. Вибір величезний, це:

 • PayPal;
 • Scrill;
 • WebMoney;
 • PerfectMoney і багато інших.

Все було б чудово, якщо б не складний процес ідентифікації, без якого не можна вивести кошти з електронного гаманця. Тому, незважаючи на мінімальну комісію, подібні перекази широко в Україні не використовуються. Тим більше що при роботі з деякими системами, такими як Яндекс Гроші переклад можливий тільки за допомогою обмінника. А це додаткова комісія і складності.

SWIFT

Даний спосіб підходить не для всіх. Відправник повинен мати діючий рахунок в польському банку. А так як більша частина українців працевлаштовується не зовсім офіційно, то й варіант не користується особливою популярністю.

Як перевести гроші з Польщі в Україну на карту Приватбанку

Якщо відправник легально працевлаштовані, у нього не виникне проблем зі SWIFT перекладом. Тим більше, що у цього способу є одна величезна перевага – мінімальна комісія. За переведення в розмірі 1000 доларів США комісія складе 17 доларів.

Міжнародні онлайн переклади

Тут використовуються системи, спеціально націлені на українську аудиторію. Найбільш поширена Fine.money. Принцип роботи у них практично однаковий.

Процедура не складна і не витратна. Гроші приходять в протягом декількох хвилин, так як переклад відбувається з карти закордонної фінансової організації на українську кредитку.

Криптовалюта

Як перевести гроші з Польщі в Україну на карту ПриватбанкуЦей спосіб чимось схожий з переказами через електронні платіжні системи. Відправнику необхідно створити електронний гаманець на одному з сервісів:

 • Bitcoin;
 • Litecoin;
 • або будь-якому іншому схожому.

Головна відмінність – немає необхідності у верифікації. Основний недолік – складність в отриманні коштів. Тому одержувач погано знайомий з сучасними системами, інтернетом і комп’ютером він не зможе його отримати.

Крім перерахованих вище, існує ще маса різних способів переказу грошей з Польщі в Україну. Найбільш оптимальний спосіб – це скористатися веб інтерфейсом від Приватбанку Liqpay. Він вимагає одноразової реєстрації. Дозволяє відправляти перекази швидко, з мінімальними витратами і труднощами.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь