Як перевірити карту приватбанку за номером

Зміст

 • 1 Навіщо потрібна така послуга?
 • 2 Доступні варіанти
  • 2.1 За номером карти
  • 2.2 Через інтернет
  • 2.3 За допомогою СМС-повідомлення
  • 2.4 Через банкомат
 • 3 Перевірка балансу картки у відділенні Приватбанку
 • 4 Як дізнатися заблоковану суму

Приватбанк є найбільшим і найбільш прибутковим банком України. Його послугами користується понад 80% населення країни. Карта Приватбанку є у кожного другого громадянина України. Багато з цих карт отримують щомісячну зарплату, а також самостійно відкривають картки для особистого користування.

Картками Приватбанку користуються різні вікові категорії населення. Велика кількість людей старше 50 років оцінили зручність використання безготівкового розрахунку, а також зберігання грошових коштів на картці. Через відсутність знань з використання карт, багато громадян запитують про перегляд балансу грошової картки. Наша стаття допоможе розібратися кожному бажаючому, як дізнатися баланс картки Приватбанку. Також будуть розглянуті всі можливі способи перевірки балансу карти Приват.

Перевірка балансу карти дозволяє отримати інформацію її власнику про наявність або відсутності грошових коштів на картці. Така операція дозволяє побачити залишки грошових коштів на картці при розрахунку потреби безготівковим способом.

Останнім часом послуга перевірки балансу карти стала найбільш затребуваною.

Як перевірити карту приватбанку за номером

Про наявності або відсутності грошових коштів на картці дозволяє отримати інформацію її власнику перевірка балансу карти

Це пов’язано з тим, що вже давно з’явилася можливість розраховуватися картками Приватбанку в закладах загального користування:

 • магазинах,
 • автозаправках,
 • різних місцях відпочинку і розваг.

Сучасна людина протягом дня може кілька разів використовувати свою грошову карту, що вимагає постійного контролю залишку грошових коштів на рахунку.

Доступні варіанти

Розглянемо всі можливі способи перевірки балансу картки Приватбанк. Спробуйте скористатися кожним з описаних варіантів, це дозволить Вам встановити найбільш зручний і відповідний саме Вам спосіб для подальшого користування.

По номеру картки

Перевірити карту Приватбанку за номером — найбільш стандартний спосіб, щоб дізнатися про залишок грошей на картці. Власнику картки потрібно зателефонувати на гарячу лінію банку і дочекатися з’єднання з оператором. Для комфорту користувачів на зворотній стороні картки Приватбанку вказаний номер 3700 — для безкоштовного підключення через мобільний зв’язок, а також номер телефону для дзвінків з-за кордону.

Додаткова перевага такого методу перевірити рахунок Приватбанку в тому, що Вам не потрібно робити ніяких операцій самостійно, а оператор відповість Вам на будь-який хвилюючий питання. Зв’язуватися з оператором необхідно з того номера телефону, який пов’язаний з Вашої грошової картою. На самому початку спілкування оператор може задати кілька додаткових питань для посвідчення особи, і підкаже як перевірити залишок грошей на картці Приватбанку іншими способами.

Як перевірити карту приватбанку за номером

Найбільш стандартний спосіб-перевірити карту Приватбанку за номером карти

Через інтернет

Даний спосіб допоможе розібратися в тому, як перевірити баланс картки Приватбанку через інтернет. Приват24 – найпопулярніший інтернет-банк в Україні. Майже кожен користувач послугами цього банку встановив додаток «Приват24»на свій смартфон або заходить в свій особистий аккаунт через інтернет на комп’ютері, щоб перевірити баланс картки Приват онлайн.

Для використання інтернет-банку «Приват24» вам необхідно завантажити окремий додаток або зайти на сайт банку. Новачкові потрібно створити свій особистий кабінет, запам’ятати логін і пароль щоб виконати вхід в систему Приват24 і подивитися баланс. Логіном є номер мобільного телефону прив’язаного до карти, а Ваш пароль від особистого кабінету повинні знати тільки Ви.

Відкриваючи додаток або інтернет-сайт, Вам потрібно ввести Ваш особистий логін та пароль, після чого може прийти СМС-код на Ваш мобільний номер для підтвердження і захисту від шахраїв. Можливий також автоматичний дзвінок від банку, після якого, натиснувши на клавішу «1», Ви відразу ввійдете в свій особистий кабінет.

Переваги використання особистого кабінету «Приват24» полягає в тому, що Ви не просто можете переглядати баланс Вашої карти.

За бажанням Ви зможете:

 • переглянути виписку банку за що Вас цікавить період;
 • оплатити комунальні послуги;
 • поповнити свій мобільний рахунок;
 • робити перекази грошових коштів та багато іншого.

Як перевірити карту приватбанку за номером

Перевірка картки Приватбанку через інтернет

За допомогою СМС-повідомлення

Дана послуга доступна користувачам мобільного банкінгу Приватбанк. Описаний спосіб допоможе дізнатися, як подивитися баланс на карті Приватбанку за допомогою СМС-повідомлення.

При терміновій необхідності перевірки рахунку Вам достатньо надіслати SMS-повідомлення на номер 10060 (для України) та 1095 (для російських громадян). У листі повідомлення вказуєте 4 останні цифри номера Вашої картки. У відповідь на таке повідомлення Вам прийде інформація про стан Вашого рахунку. Відправлення такого повідомлення займає кілька хвилин. Дуже зручний засіб для швидкої і термінової перевірки балансу картки.

Через банкомат

Якщо у Вас з собою знаходиться карта Privatbank, Ви можете подивитися скільки грошей на Вашій карті Приватбанк за допомогою банкомату. Для цього просто введіть картку в банкомат, введіть ПІН-код Вашої картки та виберіть послугу «Подивитися баланс карти».

Перевірка балансу картки у відділенні Приватбанку

Якщо біля Вашого будинку знаходиться відділення Приватбанку і у Вас є вільна хвилина зайти туди, для Вас підійде цей спосіб перевірки балансу кредитної картки. Просто підійдіть до будь-якого менеджера відділення і попросіть дізнатися свій рахунок. Для цього потрібно надати Вашу карту і паспорт. У відділенні Ви також можете попросити паперову виписку по руху грошових коштів за незначну оплату.

Як дізнатися заблоковану суму

Щоб клієнту дізнатися заблоковану суму на карті Приватбанку, достатньо здійснити аналогічні операції.

Дізнатися заблоковану суму можна:

 • через мобільний банкінг online;
 • на гарячій лінії банку;
 • при особистому відвідуванні відділення Приватбанку.
Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь