Як підвищити кредитний ліміт на карту від Приватбанку?

Зміст

 • 1 Підвищення кредитного ліміту автоматично
 • 2 Відділення Приватбанку
 • 3 Збільшити або змінити кредитний ліміт карти Приватбанку онлайн

Якщо ви оформляєте картку в Приватбанку, вам відразу запропонують встановити кредитний ліміт, яким ви зможете скористатися, якщо своїх коштів на балансі карти буде недостатньо. Це своєрідна підстраховка на той випадок, якщо власні гроші закінчилися, а вам необхідно заплатити за товар, послугу, зняти або переказати гроші.

Ліміт – це верхня планка грошових коштів, понад якої зняти гроші, або розплатитися карткою за покупки, послуги не надається можливим. Якщо власних коштів недостатньо, ви завжди зможете скористатися позиковими засобами, не відвідуючи банк. Потім ці гроші необхідно віддати з відсотками, як будь-який кредит.

Як бути, якщо при оформленні картки ви встановили лімітний кредит, але згодом хочете його збільшити? Ліміт можливо змінити і збільшити до потрібної вам суми. Для його підвищення або зміни існує кілька варіантів.

Підвищення кредитного ліміту автоматично

Ви – чесний клієнт банку, користуєтеся кредитними коштами, та вчасно погашаєте заборгованість за встановленим лімітом? Тоді ПриватБанк сам запропонує вам збільшити кредит грошових коштів. Про рішення вас повідомлять смс-повідомленням. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете звернутися на гарячу лінію, або відвідати відділення банку.

Як підвищити кредитний ліміт на карту від Приватбанку?

Відділення Приватбанку

Ви можете особисто звернутися в банківське відділення. При собі необхідно мати паспорт і телефон, на який прийде повідомлення про зміну кредитного ліміту. Співробітник банку, уточнивши інформацію, що допоможе встановити суму, яка вам необхідна.

Увага! за наявності прострочених платежів, або непогашених кредитах, в зміні, в бік збільшення ліміту, вам може бути відмовлено. Спочатку необхідно закрити всі кредитні борги по карті, після цього ваша заявка буде розглядатися банком

Зараз є можливість завести окрему кредитку. Це зручніше тим, що ви будете знати, де у вас свої гроші, а де кредитні і зможете розраховувати свої витрати, знаючи, якими грошима ви на даний момент користуєтеся. Це допомагає погашати заборгованість у термін, не допускаючи прострочень платежів, і, відповідно, штрафних санкцій. Кредитні картки Приватбанку, теж прив’язуються до номером телефону, тому повідомте співробітнику банку діючий номер. Якщо ви раніше заводили кредитку, але хочете збільшити ліміт на ній, то пред’явіть її разом з паспортомв відділенні банку співробітникові.

Що робити, якщо у вас немає можливості відвідати ПриватБанк, але необхідно збільшити кредит на карті? Ви зможете це зробити не виходячи з дому, в будь-який зручний для вас час, в режимі онлайн, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу.

Збільшити або змінити кредитний ліміт карти Приватбанку онлайн

Ваші дії будуть такими:

 • Необхідно відвідати головну сторінку сайту Приват24.
 • У верхньому рядку меню зайти на вкладку «Мої рахунки».
 • На що відкрилася сторінки буде представлений список карт, які оформлені на ваше ім’я. Вибрати потрібну.
 • Натиснути «Управління картою, рахунком» і подивитися ліміт, який встановлений на карті на даний момент.
 • Натиснути на напис «Кредитний ліміт».
 • Вибрати відповідну суму, ввести її і подивитися, чи підходить вона під рамки, встановлені банком. Верхня межа кредитного ліміту може залежати від типу картки.
 • Якщо заявлений вами ліміт вкладається у встановлені рамки, то далі вам потрібно ввести інформацію про себе.
 • Після введення всіх даних, перевірити правильність і натиснути «Далі».
 • Важливо! Правильно вказуйте особисті та контактні дані. Незважаючи на те, що ви оформляєте заявку онлайн, банк може попросити вас надати копії паспорта у відділенні.

  Після цього ваша заявка надходить на обробку. Про результати ви дізнаєтеся по смс-повідомленням. Банк повідомить вас про своє рішення протягом доби.

  Збільшення кредитного ліміту не займає багато часу. Якщо ви хочете збільшити ліміт онлайн, то відвідування сайту Приват24 буде гарним вибором. Сервіс інтуїтивно зрозумілий, ви зможете подати заявку самостійно. Не забувайте про своєчасне погашення заборгованості. Зарекомендувавши себе відповідальним клієнтом банкам, ви можете надалі, при необхідності, розраховувати на підвищення кредитного ліміту.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь