Як поповнити Інтертелеком через «Приват24»: 7 основних етапів

Як поповнити Інтертелеком через «Приват24»: 7 основних етапів

Оплата телекомунікаційних послуг повинна бути швидкою і максимально доступною. Іноді вкрай важливо оплатити телефонію або інтернет якомога швидше – наприклад, коли забув внести абонентську плату, і провайдер загрожує відключенням. В такому випадку на допомогу клієнту приходить інтернет-банкінг. Наприклад, поповнити Інтертелеком через Приват24 можна в найкоротші терміни, не виходячи з дому.

Інструкція поповнення

 1. Насамперед необхідно авторизуватися на сайті https://www.privat24.ua. Система попросить вказати логін і пароль. Якщо ж ви не зареєстровані в системі, то попередньо доведеться пройти процедуру реєстрації.
 2. Після авторизації приступаємо до процесу поповнення. На верхній панелі сайту натискаємо на кнопку «Всі послуги».
  Як поповнити Інтертелеком через «Приват24»: 7 основних етапів
 3. Сайт покаже список всіх пропонованих послуг. Для здійснення платежу в Інтертелеком вибираємо пункт меню «Послуги зв’язку».
  Як поповнити Інтертелеком через «Приват24»: 7 основних етапів
 4. Справа з’явиться новий список з варіантами послуг. Рахунок Інтертелекома поповнюється через опцію «Поповнення телефону» в підпункті «Поповнити мобільний», тому клікаємо туди.
 5. Інтернет-банкінг запропонує заповнити обов’язкові поля (номер телефону, суму, карту, з якої відбувається списання).
 6. Після натискання кнопки «Поповнити» користувач повинен перевірити реквізити операції. На сторінці з підготовленими платежами система покаже найменування платежу, одержувача, призначення платежу, суму і відомості про комісії. Якщо всі відомості вказані вірно, натискаємо кнопку «Підтвердити».
 7. Підтверджується операція кодом з SMS-повідомлення на номер, прив’язаний до даного аккаунту Приват24.

Статус платежу завжди можна подивитися в розділі «Архів платежів». Спочатку сайт показує, що операція в обробці, а потім статус зміниться на «Поповнено». Це означає, що банк перевів гроші, і ваш особистий рахунок Інтертелекома успішно поповнено.

Альтернативні способи

Через термінал

Як поповнити Інтертелеком через «Приват24»: 7 основних етапівУ тому, щоб поповнити Інтертелеком через термінал Привабанку, немає нічого складного. Для цього клієнту потрібно :

 • знайти найближчий працюючий термінал ПриватБанку ;
 • в меню вибрати пункт «Мобільний зв’язок». Необхідно відкривати цей розділ, навіть якщо ви плануєте оплачувати інтернет ;
 • у відкритому підрозділі меню знайти іконку Інтертелекома і натиснути на неї ;
 • ввести номер телефону та суму поповнення ;
 • вставити в слот терміналу готівку купюри. Чек бажано зберегти до зарахування грошей на рахунок.

Через платіжні сервіси

Офіційний сайт Інтертелекома пропонує також поповнення особового рахунку за допомогою платіжної картки.

З електронних гаманців використовується система ГлобалМані – https://globalmoney.ua/. Платити можна як з самого гаманця, так і через салони-партнери. Компанія гарантує миттєве зарахування коштів.

Крім того, посередником при платежі виступають електронні платіжні системи Portmone, Plategka, EasyPay, iPay.ua. Тут можна піти двома шляхами :

 • зайти на сайт платіжної системи і самостійно вибрати потрібного контрагента – Інтертелеком ;
 • зайти в особистий кабінет користувача на сайті Інтертелеком, вибрати розділ «Поповнення рахунку» і вже звідти перейти на сайт платіжної системи.

Різниця в тому, що якщо заходити безпосередньо на сайт сервісу, то доведеться вручну вводити дані, а з особистого кабінету Інтертелекома все поля заповняться автоматично. Користувачеві залишиться вказати тільки суму поповнення і карту ПриватБанку, звідки спишуться гроші.

У відділенні банку

Оплату послуг Інтертелекома приймають і в відділеннях ПриватБанку. Для цього достатньо звернутися в вільну касу, назвати номер телефону і передати касиру необхідну суму готівки.

Комісії

Розмір комісії залежить від обраного способу поповнення.

У Приват24 внести гроші на свій абонентський рахунок можна за 1-5 гривень. Платіжна система Portmone, як і інші електронні платіжні сервіси стягує 2% від суми оплати, мінімум 2 гривні.

У терміналах комісії можуть різнитися в межах від 0 до 7 гривень. Безумовний плюс в тому, що комісія відразу ж показується на екрані. На той момент користувач ще не вніс гроші, тільки надрукував бажану суму поповнення. Тому якщо комісія виявиться занадто великою, він має право відмовитися від здійснення операції і вдатися до іншого способу поповнення.

Таким чином, кожен користувач має право сам вибирати, як поповнити Інтертелеком: через Приват24, термінали або сторонні платіжні системи. Головне, пам’ятати про комісії і терміни зарахування грошей на рахунок, а також не забувати зберігати чеки поповнення.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку