Як поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і важлива інформація.

Як поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і важлива інформація.

Інтертелеком – це затребуваний постачальник послуг інтернет та телефонного зв’язку на українському ринку. Відкриття компанії відбулося в 2001 році. З цього моменту спектр надаваних послуг тільки розширюється. Також зростає і кількість клієнтів.

Інтертелеком співпрацює з великою кількістю організацій, в тому числі і банками. Всі комунікації налагоджуються для зручності клієнтів. Останнім часом найбільш зручним і простим способом поповнення Інтертелекому стає Пиват24. Так як це дуже швидко і зовсім просто.

Зміст:

 • 1 Покрокова інструкція
 • 2 Що робити якщо перерахування не надійшло у Інтертелеком протягом доби

Покрокова інструкція

Для того, щоб користуватися цим способом поповнення необхідно бути клієнтом Приватбанку і мати на картковому рахунку необхідну суму коштів. Також необхідно спочатку зареєструватися на сайті Приват24. Докладну інструкцію по реєстрації можна знайти тут на сайті.

Варто відзначити, що немає ніякої різниці між поповненням рахунку мобільного телефону і абонентського номера. У перший раз процедура може зайняти близько 5 хвилин. В наступні – не більше 2 хвилин.

Робиться це наступним чином:

 • Заходимо в Приват24 в особистий кабінет.
 • Знаходимо вкладку «Всі послуги». Вона буде знаходитися зліва. Після натискання з’явитися список послуг. З яких варто вибрати «Поповнення мобільного телефону (ПОСЛУГИ ЗВ’ЯЗКУ) або поповнення Інтернет».Як поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і важлива інформація.
 • Тепер відкриється віконце, в яке потрібно внести дані поповнюваного номера телефону, суму поповнення. Якщо абонент має одну діючу картку, то вона автоматично буде запропонована для списання коштів. Якщо до особистого кабінету прив’язані кілька карток – необхідно здійснити вибір потрібної.Як поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і важлива інформація.
 • Тільки після перевірки всіх даних натискаємо зелену кнопку «Поповнити».
 • Відкриється віконце, в якому буде відображена вся інформація про платіж. Її варто ще раз перевірити і тільки після цього натиснути кнопку «Підтвердити».
 • Будь-яка операція через Приват24 вимагає введення захисного коду. Ця забезпечує високий рівень безпеки карткового рахунку клієнтів від зловмисників. На зареєстрований в системі мобільний телефон прийде повідомлення із секретним кодом. Його необхідно внести у форму.
 • Підтверджуємо SMS код.Як поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і важлива інформація.
 • Після цього процедуру поповнення абонентського рахунку можна вважати завершеною. Зазвичай кошти доходять протягом декількох хвилин.

  Що робити якщо перерахування не надійшло у Інтертелеком протягом доби

  Як поповнити Інтертелеком через Приват24: інструкція і важлива інформація.Якщо всі дані внесені вірно такого статися не повинно. З технічних причин буває рідкісна затримка платежу. Тому варто почекати до двох діб. Якщо гроші так і не зайшли потрібно звернутися за допомогою в банк або Інтертелеком.

  Для з’ясування ситуації необхідно мати при собі електронний чек. Його можна було відразу роздрукувати під час переказу коштів. Якщо це не зроблено, всі дані про всі операції зберігатися в Архіві платежів». Достатньо зайти в цю вкладку, знайти потрібний платіж та роздрукувати його.

  Якщо виявиться, що клієнт вказав невірні дані, потрібно звернутися в банк з проханням про повернення платежу. Якщо все правильно вказано, гроші дійдуть до свого адресата, досить просто пред’явити документ про підтвердження поповнення рахунку.

  Всі питання можна вирішити, звернувшись на сайт Приватбанку і сайт Інтертелекому.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь