Як поповнити кредитну картку Приватбанку?

Практично кожен житель України має картку Приватбанку. Це зручна форма розрахунку, яку використовують по всій території України. Розрахунки з картки можна здійснювати в магазинах, аптеках, розважальних клубах. У будь-якому банкоматі можна зняти готівку.

Але також потрібно пам’ятати, що свою кредитку періодично необхідно поповнювати. Переказати гроші на картку Приватбанку можна декількома способами: в касі банку або через термінал.

Поповнення через касу банку

У кожному відділенні банківської організації є каса, через яку можна виробляти розрахунок готівкою. Клієнт банку просто надає оператору картку і потрібну суму грошей, яку потрібно покласти на рахунок.

У тому випадку, якщо у вас немає з собою картки, то все одно є можливість покласти кошти на пластикову карту. Для цього достатньо назвати її номер і внести суму. Таким же чином поповнюють та інші банківські карти. Наприклад, якщо вам необхідно переказати певну грошову суму на карту іншої людини. Для цього достатньо знати номер рахунку і прізвище людини, на ім’я якого здійснюється платіж.

У тому випадку, коли відділення банку знаходиться далеко від дому, і вам не хочеться стояти в черзі, втрачаючи час, можна скористатися терміналом. Перевага поповнення картки через касу в тому, що людина вносить точну суму, і отримує решту.

Як поповнити кредитну картку Приватбанку?Поповнення через термінал

Термінали Приватбанку встановлені практично у всіх супермаркетах і великих компаніях. Навіть в самому банку швидше і зручніше скористатися автоматом, ніж займати чергу в касу. Але треба враховувати, що розрахунки через термінал здійснюються в круглих цифрах, і автомат не дасть вам 5 гривень здачу.

Термінал Приватбанку являє собою зелений металева шафка з екраном і кнопками. На відміну від банкомату у нього під екраном є невеликий приймач купюр. У звичайному режимі приймач підсвічується червоними світлодіодами.

При першому варіанті поповнення в приймач для кредиток вставляється картка. У розділі “Банківські операції” вибираємо кнопку «поповнити кредитку» і вставляємо приготовані купюри в приймач. На цьому етапі він підсвічується зеленим. На екрані видно, яку суму ви внесли. Далі натискаємо “Оплатити”. Після завершення операції видається чек, і якщо встановлено sms-інформування, тоді на телефон прийде повідомлення. Не забувайте забрати свою банківську картку.

Другий варіант поповнення через термінал використовують, коли на руках немає пластикової карти, але відомий її номер. Тут клієнт повинен вибрати на екрані кнопку “Поповнення за номером карти”. Номер не набирається на клавіатурі, а на екрані. Після набору висвічується прізвище власника рахунку. Далі вносять грошові купюри, натискають напис “Оплатити”, а на руках залишається чек.

Ось так швидко і просто можна перевести гроші на “пластик”.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь