Як поповнити рахунок Київстар через ПриватБанк?

Піклуючись про комфорт і мобільності своїх клієнтів, ПриватБанк розробив серію послуг для поповнення мобільного зв’язку оператора «Київстар».

Поповнення рахунку Київстар через Приват24

Найбільш популярним способом є послуга онлайн поповнення рахунку через Приват24. Зареєстрованим на сервері абонентам необхідно зайти у вкладку «Всі послуги», вибрати «мобільний зв’язок», вказати у спливаючому вікні суму, номер з кодом оператора «Київстар» поповнюється картки і з якою вашої картки (в тому випадки, якщо у вас їх декілька) зняти гроші. Через кілька секунд кошти будуть переведені. Це, безсумнівно, зручно і швидко, але знімається комісія в розмірі 0,50 грн.

Поповнення рахунку за допомогою інтернет-терміналу

Як поповнити рахунок Київстар через ПриватБанк?При поповненні рахунку за допомогою інтернет-терміналу немає необхідності реєструватися, так і поповнення відбувається без додаткових комісій. Вся сума протягом декількох секунд лягає на ваш рахунок, бонуси нараховуються у повному обсязі. Для цього необхідно зайти на сторінку інтернет-терміналу Приватбанку, в інтерактивному віджеті вводимо номер телефону та необхідну суму. Натискаємо оплатити. У вікні, що відкрилося, ввести повний номер рахунку (16 цифр з картки) з якого планується зняття грошей, термін її дії та код, натискаємо “далі”. На номер телефону, який прив’язаний до карти, прийде смс-повідомлення з кодом. Вводимо код у відповідне поле. Все, можна дзвонити.

Поповнення рахунку через термінал самообслуговування

Так само можна поповнити рахунок мобільного зв’язку через термінали самообслуговування. Для цього на головній сторінці терміналу вибираємо «мобільний зв’язок», у вікні вибираємо мобільний оператор «Київстар». У вікні вводимо номер телефону та натискаємо «продовжити». Далі вибираємо яким чином ви хочете поповнити рахунок – особистими коштами або за допомогою карти. У випадку поповнення готівковими коштами, вставляємо гроші в деньго приймач і натискаємо оплатити. У разі оплати карткою, натискаємо відповідну рядок, вставляємо карту в картоприймач і вводимо пін-код. Після цього картку можна забрати. У вікні вводимо суму і натискаємо «продовжити», перевіряємо суму і номер телефону, натискаємо «Так». Кошти надійдуть на ваш рахунок протягом декількох секунд, про що ви будете повідомлені смс повідомленням від компанії «Київстар».

Інші способи поповнення

Також рахунок Київстар можна поповнити за допомогою мобільного додатку Приват24 і за допомогою відправки СМС-повідомлення.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь