Як поповнити рахунок Life через ПриватБанк

За останні декілька років мобільний зв’язок перетворилася на таку найважливішу константу нашого повсякденного життя, що багато перестали мислити своє існування без неї. Використовуючи мобільні телефони для вирішення питань, пов’язаних з нашою роботою або для такого важливого нам спілкування з друзями та сім’єю, ми постійно стикається з необхідністю поповнення рахунку тим або іншим чином. Для клієнтів Приватбанку, які користуються послугами оператора Life, ця процедура давно перестала вважатися проблемою – використовуючи сервіси Привату, можна з легкістю здійснити поповнення рахунку буквально за пару хвилин.

Які існують способи поповнення рахунку Life за допомогою Приватбанку?

Кількість варіантів, використовуючи які, можна покласти гроші на свій рахунок, надзвичайно велика. Серед них:

  • Як поповнити рахунок Life через ПриватБанкінтернет-банк Приват24;
  • використання SMS-команд;
  • банкомат;
  • термінал самообслуговування;
  • каса в відділенні банку;
  • додатки для мобільних телефонів.
При наявності Інтернету

Найбільш швидким способом поповнення є сайт privat24.ua. Авторизувавшись, на головній сторінці ви побачите поле поповнення рахунку – достатньо ввести номер телефону, вказати суму поповнення та картку, з якої будуть переведені кошти. Комісія на будь-яку суму складе 0,5 грн.

Якщо ви здійснюєте поповнення зі свого смартфона – можна скачати і встановити на нього мобільний додаток Приват24, що значно полегшить роботу з інтернет-банком.

Якщо грошей вистачить на одну SMS

Надішліть повідомлення з текстом РАУххх+ХХХХ на номер 10060, де ххх – сума бажаного поповнення, а ХХХХ – останні 4 цифри номера вашої картки, з якої ви хочете здійснити поповнення. Вартість SMS відповідає тарифами вашого оператора, а також комісія складає 0,5 грн.

Аналогічну операцію можна здійснити за допомогою мобільного додатку «Мобільний банкінг» – використовуючи його, запам’ятовувати команди зовсім необов’язково.

А якщо без походу в банк все-таки не обійтися

Тоді варто скористатися мобільним додатком «ПриватКарта», завдяки якому ви зможете знайти найближче відділення банку, орієнтуючись по своєму поточному адресою, а також уточнити його режим роботи. У відділенні покласти гроші на рахунок можна через каси, банкомат або скористатись терміналом самообслуговування, розібратися в механізмі роботи якого вам допоможе спеціально навчений співробітник банку.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар