Як поповнити рахунок мобільного телефону через Приват24

У наші дні важко знайти людину який не використовує мобільний зв’язок. Для того щоб залишатися на зв’язку, на рахунку свого мобільного телефону потрібно мати гроші. Раніше свій рахунок можна було поповнити тільки скретч-картами, але з розвитком мережі інтернет цей спосіб не дуже популярний, так як з’явилося безліч сайтів і сервісів для поповнення рахунку мобільного телефону. Тому сьогодні ми розглянемо тему, як поповнити рахунок через приват 24.

Як поповнити рахунок через Приват 24

 • Для початку потрібно увійти в Приват 24, як виконати вхід в систему ми писали тут (Якщо раптом Ви не зареєстровані в інтернет банку приват24, зверніть увагу на цю статтю. У ній ми розібрали як це правильно зробити).
 • Після входу в систему на головній сторінці у правій частині екрану знаходиться блок «Поповнити», зовнішній вигляд дивіться на скріншоті нижче. Як поповнити рахунок мобільного телефону через Приват24
 • У блоці «Поповнити», ми бачимо форму яку Вам потрібно заповнити. Для того щоб Вам було зрозуміло як поповнити рахунок через Приват 24 ми зробили скріншот і позначили цифрами поля, які потрібно заповнити.
 • В полі під номером 1 Вам потрібно вказати номер телефону, рахунок якого потрібно поповнити.
 • В полі під номером 2 потрібно вказати бажану суму поповнення.
 • В полі під номером 3 з випадаючого списку потрібно вибрати картку з якої буде відбуватися поповнення.
 • Як поповнити рахунок мобільного телефону через Приват24

  • Після заповнення всіх полів потрібно натиснути кнопку «Поповнити»(вона виділена зеленим кольором)
  • Іноді система запитує підтвердження операції, шляхом надсилання на Ваш мобільний телефон смс повідомлення із секретним кодом. Код потрібно ввести на наступній сторінці.

  Увага! ПриватБанк бере комісію за поповнення рахунку через Приват 24. Вона залежить від суми поповнення. У мене при поповненні на Київстар на 50 грн, комісія склала 1 грн.

  Після підтвердження операції протягом декількох хвилин гроші будуть зараховані на вказаний номер телефону. У разі якщо гроші не прийшли а з карти були списані зверніться на гарячу лінію Приватбанку.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь