Як поповнити рахунок мобільного телефону через Приват24

Український комерційний банк ПриватБанк для спрощення поповнення рахунків мобільного зв’язку і комфорту своїх клієнтів пропонує кілька варіантів послуг. Онлайн сервіс «Приват24» є найпопулярнішим серед клієнтів Приват банку.

Як поповнити рахунок мобільного телефону через Приват24У чому переваги?

  • Комфорт. Не виходячи з дому чи офісу, в будь-який час доби ви можете поповнити рахунок будь-якого оператора мобільного зв’язку.
  • Надійність та конфіденційність. Ви можете поповнити будь-який рахунок, крім вас ніхто про це не буде знати. Багаторівневий захист гарантує захист ваших коштів (при виконанні вами декількох простих правил зберігання карти, нерозголошення пін-коду, логіна і пароля).
  • Швидкість переказу коштів. Рахунок поповнюється буквально протягом считаного часу.

Приват24 Поповнення мобільного рахунку

Вибрати вкладку «Всі послуги», далі пункт «Мобільний зв’язок». У спливаючому вікні вказати необхідну суму, вказати повний номер телефону, вибрати у спливаючій рядку карту, з якою плануєте зняти гроші. На даному етапі платіж можна зробити регулярним, просто поставивши у відповідній рядку галочку. Операція перейде у вкладку «Кошик». Підтвердіть платіж, ввівши одноразовий SMS-пароль. Послуга платна з вашого рахунку знімається 0,5 грн. Протягом кількох секунд на мобільний рахунок прийдуть гроші, про що вас сповістить мобільний оператор.

Поповнення мобільного рахунку через «Архів»

Поповнювані раніше рахунки зберігаються у вкладці «Всі послуги». Вибравши пункт «Архів» знайдіть необхідний платіж і натисніть «Повторити». «Знайомі» системі платежі не вимагають підтвердження, і цим заощаджує ваш час.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
  1. Hosting

    Повернення грошей на рахунок абонента-ініціатора по причині відмови від переказу або через твердження про несанкціоноване переведення – не передбачається.

Залишити відповідь