Як поповнити рахунок МТС через ПриватБанк?

Поповнення рахунку мобільного телефону давно вже стало звичним дією практично для кожного. Користувачі мобільного зв’язку вибирають той спосіб поповнення рахунку, який вважають найбільш зручним і безпечним, однак у клієнтів Приватбанку такий вибір є набагато ширшим, а поповнення – вигідним.

Які ж варіанти поповнення мобільного рахунку пропонує ПриватБанк для користувачів оператора МТС?

Це:

Поповнюємо МТС через Приват24

Надзвичайно зручний Інтернет-банкінг Приватбанку, Приват24, вже завоював популярність у більшості клієнтів завдяки своїй функціональності і зручності використання. Поповнення мобільного рахунку при допомозі “Приват24” надзвичайно просто – після введення логіна і пароля на сайті privat24.ua, а також підтвердження особи за допомогою коду, який приходить на мобільний телефон, на головній сторінці вашого облікового запису буде доступний поле поповнення рахунку.

Як поповнити рахунок МТС через ПриватБанк?

Досить ввести в нього номер телефону, потім вказати суму поповнення та картку, з якої будуть списані кошти, і після того, як платіж буде підтверджений, гроші переведуться на рахунок.

Комісія складає 0.5 грн.

Поповнюємо МТС через мобільний додаток

Якщо ви – власник мобільного пристрою, що працює на операційній системі Android або iOS, то для поповнення вашого рахунку вам досить завантажити спеціальний додаток, зване SMS-банкінг. Авторизувавшись, необхідно вибрати послугу «Поповнити мобільний», ввести номер телефону, вказати картку для поповнення та його суму, а потім підтвердити оплату. Як і в Приват24, платіж можна зробити регулярним – кошти з вашої картки будуть автоматично списуватися з вказаною вами періодичністю.

Поповнюємо МТС через термінал

На головному екрані терміналу необхідно вибрати пункт «Поповнити мобільний». У вікні, вибрати оператора «МТС». Далі слід ввести номер мобільного і натиснути кнопку «Продовжити». Оплату можна провести за допомогою карти або готівкою. Якщо ви вибираєте оплату карткою – вставити в спеціальний отвір свою картку, ввести пін-код, а потім суму поповнення, та підтвердіть платіж. Для оплати готівкою досить вставити потрібну суму в купюроприймач терміналу, не забуваючи про те, що термінал не видає здачу.

Поповнюємо МТС через офіційний сайт

Переказ коштів на рахунок мобільного можна зробити за допомогою сайту https://secure.privatbank.ua/quickpay/. Для цього знадобиться карта Приватбанку, номер і строк дії якої потрібно буде вказати у відповідному полі, а також секретний CVV2/CVC2, зазначений на задній частині карти.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь