Як поповнити Вебмані через Приват 24?

Поповнити Вебмані через інтернет-банк приват24 дуже просто! Досить зайти на сайт Вебмані, і виконати кілька простих кроків для перерахування грошей на свій гаманець, і в цій статті ми покажемо, як це зробити.

Крок 1: Заходьте на сайт Вебмані, який знаходиться за цією адресою: www.webmoney.ua для жителів України, або www.webmoney.ru для жителів Росії (В залежності від того В якій країні Ви проживаєте)
Крок 2: Переходьте на сторінку купівлі валюти Вебмані «Купити WMU», або «Купити WMR»

Як поповнити Вебмані через Приват 24?Крок 3: Далі перейдіть на вкладку «Інтернет банкінг», і натискаєте на Приват 24.

Як поповнити Вебмані через Приват 24?Крок 4: Заповнюєте реквізити покупки Вебмані, номер гаманця і суму поповнення, після чого натисніть «Далі».

Як поповнити Вебмані через Приват 24?Крок 5: На наступній сторінці Вам потрібно буде перевірити правильність введених реквізитів, і ще раз натиснути на кнопку «Далі».

Крок 6: Після цього Вас перекине на сторінку входу в Приват 24, де Вам потрібно ввести свій номер телефону, пароль, плюс динамічний пароль від Приват 24, який перейде в СМС повідомленні.

Крок 7: Далі Ви відразу потрапляєте на сторінку з виставленим рахунком поповнення Вебмані, який потрібно підтвердити динамічним паролем. Пароль відразу відправляється Вам в СМС повідомленні після потрапляння на цю сторінку. Введіть пароль та натисніть «Підтвердити», після чого Ваш гаманець в системі Вебмані буде поповнений.

Як поповнити Вебмані через Приват 24?Ось таким нескладним способом можна поповнити свій рахунок в системі Вебмані, і відправитися за покупками онлайн.

https://youtu.be/kqHq675HOBU

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь