Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.

Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.

В наш час формулюванням «електронний гаманець» нікого здивувати не можливо. Люди звикли використовувати віртуальні гроші для взаєморозрахунків, придбання товарів і послуг через інтернет сервіси.

Найбільш популярною платіжною системою вже багато років залишається Яндекс.Гроші. Бувають випадки, коли для проведення платежу, наявних на електронному гаманці коштів, не вистачає. Тоді виникає необхідність в його поповненні.

Однією з найбільш відомих і використовуваних онлайн-систем, що дозволяють управляти рахунками і здійснювати різні перекази і платежі є Приват24. Спробуємо розібратися, як за допомогою неї провести поповнення Яндекс Гаманця.

Зміст:

 • 1 Зручні способи поповнення
 • 2 Використання обмінника

Зручні способи поповнення

Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.Починаючи з 2016 року громадяни України позбавлені можливості прямого поповнення Яндекс.Грошей або виведення з гаманця коштів безпосередньо на банківську картку. Це пов’язано з постановою НБУ.

Незважаючи на це, популярність сервісу Яндекс.Гроші в країні не зменшується. Громадяни продовжують використовувати його для різних розрахунків. Простори інтернету надають кілька варіантів внесення грошей на гаманець з банківської карти. Просто тепер це доводиться робити за допомогою третьої особи – обмінника.

Використання обмінника


Обмінники дозволяють в автоматичному режимі провести поповнення електронного гаманця через систему Приват24. В інтернеті досить багато різних варіантів обмінника. Відмінності між ними полягає у швидкості перекладу і суму стягнутої за операцію комісії. Провівши моніторинг цін, можна з упевненістю зазначити, що сервіс Obmenka.ua є найбільш затребуваним і недорогим.

Даною процедурою в Україні можуть користуватися тільки зареєстровані користувачі Приват24.

Поповнення гаманця не забере багато часу. Для цього слід зробити наступні кроки:

 • Зайти на сайт обмінника за адресою https://obmenka.ua.Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.
 • Сервіс дозволяє вибрати найбільш зручний для спілкування мова – російська, українська або англійська.
 • Натискаємо на запис «Я перекладаю». При цьому потрібно вибрати куди – вказуємо «ПриватБанк». Не забуваємо прописувати суму переказу.Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.
 • Тепер слід вказати куди будуть конвертовані (обміняні) гроші. Вказуємо Яндекс.Гроші.Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.
 • Після того, як користувач натисне на кнопку «Змінити» відкриється віконце, в яке необхідно занести всю заявлену інформацію.Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.
 • Якщо обмін проводитися вперше, слід уважно вивчити всю інформацію з правил використання сервісу. Свою згоду з умовами користування людина підтверджує проставлення галочок у квадратиках і натисканням на кнопку «Я приймаю умови».Як поповнити Яндекс гроші через систему Приват24.
 • Слід уважно перевірити всі дані, що вводяться, і тільки після цього натиснути на блакитну кнопку «Оплатити».
 • Далі сервіс перенаправляє користувача в систему Приват24. Якщо людина вже там пройшов авторизацію, йому буде досить просто підтвердити свої дії на обміннику. Для цього у відкрите віконце потрібно ввести декілька цифр секретного коду. Інформація прийде на телефонний номер, зареєстрований в Приват24. Перш ніж підтвердити платіж краще ще раз перевірити всі дані.
 • Як бачимо у процедурі обміну (поповнення) електронного гаманця Яндекс.Гроші немає нічого складного. Варто один раз уважно провести операцію і далі з поповненням Яндекс.Гаманця через систему Приват24 не буде виникати ніяких проблем.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь