Як повернути квиток в «Приват24»: 4 основних етапи

Як повернути квиток в «Приват24»: 4 основних етапи

Всі ми знаємо, що плануючи якусь поїздку, може виявитися і так, що її доведеться скасувати або перенести. Одна з переваг популярної системи ПриватБанку з придбання залізничних, автобусних і авіаквитків полягає в тому, що крім покупки, можна оформити повернення онлайн, не виходячи з дому. Розглянемо докладніше як повернути квиток в Приват24.

Процес повернення квитка

На сайті ПриватБанку і в особистому кабінеті Приват24 ви можете придбати авіаквитки, автобусні та залізничні проїзні документи за різними напрямками.

Оскільки, в сучасних електропоїздах можна швидко і безпечно доїхати до місця призначення, залізничні квитки користуються великим попитом. При цьому, черги в місцях продажів ніхто не відміняв, тому ПриватБанк надає можливість зробити скасування покупки, не звертаючись в касу вокзалу.

Розберемо детально, як можна повернути ж / д квитки, куплені через сервіс Приват24.

  1. Перш за все, потрібно увійти в особистий кабінет, відкрити меню «Всі послуги» і вибрати «Квитки», потім натиснути вкладку «Архів». Якраз там і зберігаються в електронному вигляді всі придбані документи або їх коди. У цьому меню можна скасувати покупку.
    Як повернути квиток в «Приват24»: 4 основних етапи
  2. Для цього, в списку виберіть той документ, який потрібно повернути, і натисніть на нього.
  3. Після того як він відкрився, натисніть кнопку «Повернути» і заявка на повернення надійде в банк.
  4. Далі, гроші повертають на карту протягом двох діб.

Зверніть увагу, що таким чином можна повернути електронні документи з QR-кодом або з кодом предзаказу, якщо він був оформлений на одного пасажира і не був роздрукований в залізничній касі. Якщо проїзні документи з кодом були оформлені на двох і більше пасажирів або квиток після оплати роздрукований в касі, здати їх назад можна тільки на вокзалі. Гроші в цьому випадку повернутися протягом 14 днів.

Можливість відмовитися від покупки придбаного проїзного документа з’являється через 30 хвилин після покупки і зникає за 3 години до відправлення поїзда.

Також, є певні правила, які потрібно враховувати, здійснюючи процедуру повернення. У тому випадку, коли скасування відбувається за добу до відправлення поїзда, виплачується повна вартість, за винятком комісії банку і збору за оформлення. Від доби і до дев’яти годин до відправлення, виплачується вже менша сума, після ще менша, а менш ніж за три години до відправлення повернення в системі Приват24 вже неможливий. Повернути гроші можна тільки в касі. Не пізніше, ніж через годину після відправлення вам повернуть тільки 10% вартості.

Оформляючи квиток в інтернеті, перевіряйте уважно свої дані. Побачивши, що в зазначених даних є помилки, не потрібно відразу повертати або купувати новий. Правила допускають наявність до трьох помилок в ПІБ пасажира.

В процесі покупки в інтернеті ПриватБанк може запропонувати послугу «Гарантований повернення». Вона надається за умови, що вартість проїзного документа понад 100 грн. і дає право повернути його повну ціну разом з комісією і збором за оформлення.

При цьому, «Гарантований повернення» надається платно, розмір винагороди банку становить 11% від вартості квитка.

Якщо вона не потрібна, просто приберіть галочку навпроти послуги. Даний сервіс підходить тільки для документів, оформлених без багажу і в одному напрямку. Гроші повертаються на карту протягом трьох днів.

Користуйтеся зручним сервісом і міняйте плани з мінімальними грошовими втратами.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку