Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокування

Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокування

Приват24 – актуальний і популярний онлайн-банкінг, який надає можливість виконувати фінансові операції без відвідування банку. Але, іноді трапляються збої і аккаунт може заблокуватися. У такій ситуації потрібно знати, як розблокувати Приват24.

Проблеми і причини блокування

Щоб забезпечити безперебійне використання сервісу, передбачено кілька способів усунення неполадок. У будь-який момент клієнт може безкоштовно скористатися послугою і відновити свій аккаунт.

Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокуванняСеред головних причин блокування входу в онлайн-сервіс виділяють такі :

  1. Невірно введена інформація для входу. Користувач може неправильно набрати логін або пароль, на клавіатурі може бути включений «caps lock», не переключена розкладка і інше. При декількох невдалих спробах система може автоматично виконає блокування в цілях безпеки.
  2. Технічні проблеми на сервісі. Часто трапляються перебої роботи хостингу, тому краще зайти на сайті пізніше.

Такі проблеми не є критичними. За допомогою декількох способів можна швидко виправити проблему і користуватися послугами.

Способи розблокувати аккаунт

Щоб знати, як розблокувати аккаунт в Приват24, необхідно розуміти, які дії потрібно зробити при виникненні такої ситуації. Для цього є кілька способів розблокування: онлайн послуги, зв’язок по 3700, відвідування відділення. Кожен спосіб зручний і дозволяє швидко вирішити виниклі проблеми.

Через форму відновлення пароля

Якщо людина втратила або забув персональні дані для входу, виконується наступна процедура :

  1. Зайти в банкінг на телефоні або комп’ютері.
  2. Ввести прикріплений номер телефону.
  3. Натиснути «Забули пароль».
    Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокування
  4. Вибрати зручний спосіб відновлення даних. Це може бути смс-оповіщення або введення ПІН-коду карти.

Після того, як користувач вибрав варіант оповіщення через повідомлення, на номер приходить пароль у вигляді чотирьох цифр. Їх необхідно ввести в рядок і далі система запросить новий пароль і все – проблема вирішена можна користуватися особистим кабінетом.

Альтернативний варіант – азблокіровать аккаунт введенням ПІН-коду карти. В такому випадку потрібно бути уважним, так як розташування цифр змінюється. Важливо мати поруч телефон, який прив’язаний до карти.

Через онлайн-чат

Зручно звернеться в онлайн-чат, де менеджери завжди вирішать проблему і нададуть інструкцію покрокових дій для розблокування аккаунта. Для цього потрібно вибрати вікно чату на сайті банку, після чого вписати своє питання в вікні.

Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокування

Користувачеві будуть запропоновані часто задаються, що стосуються проблеми, і способи вирішення. Якщо ж серед списку питань-відповідей клієнт не знайшов потрібної інформації, він зможе з’єднатися в чаті з оператором банку і після проходження процедури ідентифікації, його аккаунт буде розблоковано.

По телефону 3700

Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокуванняЯкщо немає можливості виходу в інтернет, є інший надійний спосіб розблокування. Для цього слід набрати на номер служби підтримки клієнтів 3700. За допомогою меню слід вибрати необхідний пункт і відновити пароль для доступу в аккаунт. Також можна зв’язатися з оператором, який проконсультує і підкаже послідовність дій для розблокування входу.

У відділенні банку

Для тих, хто не знає, як розблокувати Приват24 через інтернет, або не користується всесвітньою мережею, можна відвідати банківське відділення. Часто люди не можуть зателефонувати в службу, а поруч є офіс ПриватБанку. Звернувшись до співробітника, можна відновити доступ і ввести новий пароль для входу. Важлива умова при зверненні в банк – наявність однієї з карт і телефону.

Як розблокувати аккаунт в Приват24: 4 доступних способи і можливі причини блокуванняВиконуючи покрокові інструкції, можна швидко відновити доступ в особистий кабінет Приват24 в будь-який момент. Іноді трапляється таке, що людина знаходиться за кордоном і виникають проблеми з аккаунтом. Щоб розблокувати Приват24 за кордоном необхідно зателефонувати на міжнародну гарячу лінію і отримати консультацію оператора. Банк завжди тримає зв’язок з клієнтами в будь-якій країні і надає повний доступ до управління власними рахунками, депозитами та інше.

Приват24 – це багатофункціональний сервіс, що дозволяє бути в курсі всіх операцій і дій з картами, рахунками, депозитами. При виникненні складнощів слід відразу звернеться за допомогою в онлайн-чат або службу підтримки клієнтів. Такі своєчасні процедури дозволяють уникнути несанкціоновані зломи і шахрайські дії.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку