Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: довідки й чеки онлайн

Проводити оплату послуг дистанційно сьогодні воліють багато клієнти кредитно-фінансової установи, адже це дуже швидко і зручно. Однак у деяких випадках потрібно підтвердити фінансову операцію за допомогою документа. Зрозуміло, веб-банкінг не володіє такою функцією, однак рішення є, і про них зараз і піде мова.

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24?

Дії клієнта, які здійснюються в онлайн режимі, зберігаються в пам’яті комп’ютера або відправляються на принтер, де і набувають відчутний вигляд. Але не всі можуть скористатися другим способом з причини відсутності спеціального пристрою.

В залежності від того, який платіж був проведений, дії клієнта будуть відрізнятися. Розглянемо кожну ситуацію детально.

Квитанції та довідки. У веб-банкінгу є відділ, присвячений документам. Щоб переглянути їх і отримати чек, дотримуйтеся алгоритм:

 • Зайдіть в головне меню Приват24, авторизувавшись в особистому кабінеті.
 • Знайдіть вкладку «Всі послуги».
 • З випадаючого списку зупиніться на Сервісі квитанцій» або «Сервісі довідок».
 • Зупинившись на першому варіанті, ви отримаєте архів всіх платежів, які проводилися в веб-банкінгу останнім часом. Вам потрібно лише вказати період, тип операції і отримати електронний чек. Збережіть його у будь-якому зручному форматі і пред’явіть на вимогу.
 • Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: довідки й чеки онлайнЯк роздрукувати квитанцію в Приват 24?

  Чеки, що засвідчують перекази між рахунками і покупки. Існує додатковий розділ, де представлені квитанції за всіма платежами. Щоб переглянути інформацію, вам потрібно:

 • В Приват24 вибрати «Перекази і платежі».
 • Знайти необхідну довідку і клікнути на неї.
 • Потім внизу вибрати формат збереження документа, який передбачає: відправлення на електронну пошту, роздрукування на принтері.

  Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: довідки й чеки онлайнЧеки з переказів між рахунками і за покупки

 • Інші способи отримання документа, що підтверджує платіж

  Як отримати інформацію про фінансової операції, проведеної в режимі онлайн, ви вже знаєте. Тепер давайте розберемося, як роздобути потрібну інформацію, якщо платіж здійснювався через пристрої самообслуговування або в касі банку.

  Поповнення балансу телефону або переведення на інший рахунок через термінал підтверджується чеком, який видає пристрій. Потрібно тільки позитивно відповісти на питання, высвечиваемый на екрані.

  Оператор кредитно-фінансової установи видає чек про платіж кожен раз, коли ви звертаєтеся в касу. Зберігши документ, ви підтвердите будь-яку операцію і уникнете конфліктних ситуацій.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь