Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Як роздрукувати квитанцію після проведення оплати в Приват24? Іноді потрібно підтвердження банківських операцій у вигляді паперового чека. Електронна система платежів набирає все більшу популярність, але не всі клієнти знають, як роздрукувати чек в Приват24 після сплати грошей за покупки, плати за комунальні послуги.

Вся історія грошових маніпуляцій зберігається в пам’яті системи Приват24, тому будь-яка фінансова маніпуляція може бути підтверджена відповідною випискою. Основна вимога для роздруку документа – наявність принтера.

Сервіс квитанцій та довідок

На сайті сервісу Приват24 є розділ для документації. Для друкування чека, ознайомлення з історією операцій в онлайн-банку, необхідно виконати кілька послідовних дій:

 • Увійти в свій особистий кабінет Приват24.
 • Знайти розділ «Всі послуги»
 • Знайти пункт «Послуги».

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Під закладкою «Послуги» з’являться ще два пункти: «Сервіс квитанцій», «Сервіс довідок». Для друкування слід вказати підпункт «Отримати квитанцію» під закладкою «Сервіс квитанцій». З’явиться перелік платежів. Необхідно буде вписати дату перерахування грошей. Після появи цікавить вас платежу необхідно буде натиснути кнопку «отримати». Збереження або отримання виписки можливо кількома шляхами, які пропонує система:

 • відразу друкувати;
 • зберегти в ПДФ форматі;
 • отримати через електронну пошту;
 • відкрити у новому вікні браузера.

Отриманий чек є таким же повноцінним документом, як і аналогічний документ, отриманий через касу приват банку. На отриманій за допомогою Приват24 квитанції є електронний ключ ЕЦП (електронний цифровий підпис банку).

У розділі про довідки можна дізнатися всю інформацію про перекази грошей з усіх рахунків. Сервіс може видати довідку про кредити, депозити, закриття рахунків, а також виписки, довідки державних органів.

Важливо! Виписки з банку, чеки – це офіційні документи, що підтверджують дійсність проведених банківських транзакцій.

Чеки з переказів між рахунками і за покупки

Також отримати чек можна через розділ «Архів». Розділ зберігає інформацію про всіх грошових маніпуляціях, що проводилися через банк. Для пошуку цих даних необхідно виконати наступний алгоритм:

 • Вибираємо пункт «Всі послуги».
 • Відкриваємо вкладку «Платежі».
 • Знаходимо пункт «Архів», він у списку перебуває останнім.

З’явиться таблиця, де будуть перераховані всі операції. Будуть зазначені:

 • дата;
 • стислий опис, призначення оплати;
 • сума;
 • статус платежу.

Якщо розгорнути вікно фінансової операції, внизу з’явиться опція отримати чек по електронній пошті. Після отримання документа на електронну пошту його можна буде друкувати. Якщо на даний момент у Вас немає поруч друкуючого пристрою, можливо скопіювати документ на носій, роздрукувати чек поза домом.

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24: отримання чека онлайн

Для полегшення отримання виписок, чеків, бажано при формуванні платежів замовляти відправлення їх по своєму електронною адресою. Особливо зручно при відправки регулярної оплати за воду, газ, тепло. Після перерахування грошей на електронну поштову скриньку буде приходити повідомлення про проведення операції, квитанція. При необхідності документального підтвердження платежу, документ про оплату можна надрукувати.

Важливо! Отримати виписку по оплаті комунальних послуг можна тільки через 5 днів після проведення оплати.

Інші способи і корисна інформація

Надрукувати квитанцію при проведенні безготівкових операцій можна також через термінал самообслуговування. Після проведення будь-якого перерахування на екрані терміналу з’являється пропозиція роздрукувати чек.

При різних видах відправки грошей можуть бути нюанси зі швидкістю отримання квитанції. Якщо виникають труднощі, завжди можна звернутися до будь-якого з сервісів підтримки:

 • цілодобовий онлайн-чат;
 • службу технічної підтримки за номером телефону 3700;
 • описати проблему, відправити лист з описом на web-hotmail@privatbank.ua.

Якщо не виходить знайти свій чек, співробітники можуть надати інформацію про статус оплати і повідомити код авторизації для знаходження платежу.

Надсилання квитанцій з архіву в Приват24: відео

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар