Як роздрукувати квиток через Приватбанк: 3 доступних способи

Як роздрукувати квиток через Приватбанк: 3 доступних способи

Приватбанк додав можливість швидко, надійно і зручно купувати квитки через інтернет-банк за допомогою програми «Пріват24». Ніяких черг і закритих кас, покупка квитків доступна в будь-який час доби. Але не скрізь приймають квитки в електронному вигляді: в більшості поїздів і автобусів вимагають пред’явити друковану версію. У цій інструкції ми розповімо, як в Приват24 роздрукувати квиток, на прикладі ж/д квитка.

3 способи видрукувати квиток

Існує кілька зручних способів роздрукувати квиток, розглянемо основні варіанти.

Через Приват24

Як роздрукувати квиток через Приватбанк: 3 доступних способиРеалізувати задумане можна за допомогою програми «Приват24». Для здійснення даної процедури доступні два способи :

  1. Зайти в меню «Транспорт», вибрати «Поїзд», зайти в «Архів квитків на поїзд» (розташований в правому верхньому куті програми) і натиснути на знак QR-код.
  2. У меню вибрати «Ще послуги» (знаходиться в лівому нижньому кутку), перейти в «Архів», потім «Архів квитків на поїзд» і натиснути на знак QR-коду.

Квитки з кодом замовлення необхідно обміняти на оригінал квитка, зробити це можна в автоматизованій касі вокзалу або біля касира. Процедура здійснюється, мінімум, за 30 хвилин до відбуття поїзда.

Через термінал

Як роздрукувати квиток через Приватбанк: 3 доступних способиТермінали самообслуговування Приватбанку надають два способи друку ж / д квитків :

  • Авторизуватися в терміналі за допомогою мобільного телефону або карти, перейти в розділ «Квитки», вибрати «Архів квитків на поїзд», після чого «Роздрукувати».
  • Чи не проходячи авторизацію, вибрати на головному екрані терміналу «Роздрукувати квитанцію» і ввести код з отриманого повідомлення або з «Архів квитків».

Через сайт bilet.pb.ua

На сайті bilet.pb.ua перейти в меню «Архів квитків» (знаходиться в правому верхньому куті). В архіві ви можете вибрати потрібний квиток, натиснути «Перегляд» і відправити на друк.

Як роздрукувати квиток через Приватбанк: 3 доступних способи

Автобусні квитки або квитки на заходи, наприклад, на футбол, в кінотеатр, роздруковуються аналогічним чином, незалежно від того, яким сервісом покупки квитка від Приватбанк ви скористалися (Приват24, ТСО, безкоштовний дзвінок по телефону 3700, відділення банку, bilet.pb.ua).

Залежно від способу покупки квитка на автобус, квиток можна роздрукувати на самій автостанції відправлення. Після покупки отримаєте PDF-файл квитка, скориставшись Приват24 або через сайт bilet pb.ua, згідно 1 і 2 пункту інструкції, тільки вибираючи «Автобусні квитки» замість залізничних.

Для авіаквитків інструкція не відрізняється, вибрати потрібно меню «Квитки на літак».

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку