Як увійти в систему АБанк24

Як увійти в систему АБанк24

Додаток Приват24 від А-Банку відкриває широкі можливості для фізичних та юридичних осіб. З його допомогою можна проводити різні операції. Дізнаємося, як в системі А-Банк Приват24 можливий вхід в систему.

Процес входу в систему

Це можна зробити за допомогою ПК, планшета або іншого гаджета. Покрокова інструкція входу для клієнтів банку виглядає так :

 1. Відвідайте сайт https://a24m.a-bank.com.ua/. Авторизуйтесь в системі – введіть логін і пароль.
  Як увійти в систему АБанк24
 2. Введіть код, який прийшов в смс-повідомленні. Щоб увійти в додаток потрібно підтвердити процес авторизації :
  • якщо у вас динамічний ip-адреса, на ваш мобільний прийде 8-значний код ;
  • якщо ви завжди входите в банкінг з одного комп’ютера, вам система відправить код з 4 символів ;
  • якщо ви довгий час не користувалися інтернет-банкінгом, доведеться спочатку пройти процедуру підтвердження особи, а потім – звичайну ідентифікацію ;
  • дайте відповідь на безкоштовний дзвінок, під час розмови з роботом натисніть 1, вхід в Приват24 відбудеться автоматично. Якщо потрібно прослухати інформацію ще раз – натисніть клавішу 2.

Також увійти в онлайн-банкінг можна завдяки QR-коду. Процедура входу займає буквально 10 секунд. Такий спосіб вважається найбезпечнішим.

Як зареєструватися в системі

А-Банк розробив для Приват24 вхід в систему для фізичних осіб тільки після реєстрації. Приватним клієнтам потрібно ввести свій мобільний і процедура створення особистого кабінету запуститься автоматично.

Як увійти в систему АБанк24Процес реєстрації виглядає наступним чином:

 1. Необхідно увійти на сайт https://a24m.a-bank.com.ua/ і ввести номер «фінансового телефону» – той, що ви вказували в договорі.
 2. Потім натиснути на кнопку «Забули пароль».
 3. Система запропонує заповнити інформацію, необхідну для авторизації.
 4. Введіть останні цифри (4) вашої карти А-Банку.
 5. Вкажіть свою електронну пошту. Вона потрібна для відновлення пароля в разі потреби.
 6. Придумайте пароль. Кількість символів – 6-15. Натисніть кнопку «Продовжити».
 7. Введіть 8-ми значний пароль, який прийде СМС-повідомленням на ваш мобільний.
 8. Введіть пін-код картки (4 символу), зазначеної при реєстрації. Введення здійснюється шляхом натискання курсором мишки на віртуальній клавіатурі.

Коли ви натиснете кнопку «Зареєструватися», процес реєстрації завершиться.

Таким чином ви зможете відвідати онлайн-банк і виконати потрібну операцію в будь-який час :

 • Відкриття депозитів, оформлення грошових переказів, закриття рахунків. Не потрібно йти в банк. Все це можна зробити самостійно.
 • Виклик таксі. У персональному кабінеті можливо вибрати тип поїздки. Оплачувати послугу можна як кредитними, так і готівкою. Для оперативного відгуку таксі, можете додати водієві чайових.
 • Придбання квитків. Доступні квитки на літак, автобус або поїзд. Вам потрібно тільки вказати місце і маршрут. Є можливість замовити додаткові послуги. Не забудьте зберегти QR-код квитка на своєму смартфоні. Його потрібно буде пред’явити при посадці. Проїзний документ при цьому зовсім не обов’язково роздруковувати.
 • Управління власними рахунками. У додатку банку можна переглядати стан своїх рахунків, контролювати кредитні ліміти, дізнаватися відомості про відкриті депозитах і оформлених кредитах. Ви отримаєте доступ до всіх виписків за своїми рахунками.
 • Оплата послуг ЖКГ. Заплатити за комуналку можливо в будь-який час. Оплатити можна не тільки електроенергію, газ або воду. Також можна внести гроші за послуги стільникового або ж міського зв’язку, інтернету і телебачення.

Приват24 в А-банку – повноцінна система віддаленого отримання банківських послуг.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку