Як увійти в систему «Приват24 для бізнесу»

Як увійти в систему «Приват24 для бізнесу»

Приват 24 для бізнесу – це сучасна система онлайн-банкінгу від найбільшого банку України – ПриватБанку. За допомогою цього сервісу відбувається взаємодія між підприємцями, бізнесменами, а також корпоративними клієнтами і банком через особистий кабінет, для проведення широкого спектру банківських операцій в сфері бізнесу.

Покроковий процес входу в систему

Приват 24 для корпоративних клієнтів вхід в систему для бізнесу передбачає за наступним алгоритмом :

 1. Зайти в особистий кабінет. Це можна зробити або через спеціальний сайт https://p24.privatbank.ua/p24/login, або з основної сторінки офіційного сайту ПриватБанку https://privatbank.ua/business. Вхід здійснюється через логін і індивідуальний пароль.
 2. Вхід в клієнт-банк юридичних осіб і фізичних осіб трохи відрізняється. Юридична особа може увійти з інтерфейсу сайту ПриватБанку за посиланням «Вхід для бізнесу». Потім послідовність же дій та ж, що і для приватної особи. А ось через різних реквізитів логіни і паролі будуть відрізнятися: для юрособи логіном найчастіше є найменування підприємства, а паролем – унікальний пароль фірми.

Як зареєструватися в системі

Процедура реєстрації в системі схожа на будь-яку іншу онлайн-реєстрацію.

 1. Зайти на сторінку https://client-bank.privatbank.ua/p24/registration__via_phys.
 2. Ввести дані мобільного телефону і вибрати «Вхід для бізнесу».
 3. У вікні потрібно вказати наступні дані :
 • логін ;
 • e-mail (для обміну інформацією з системою «Пріват24») ;
 • пароль (складне позначення з використанням цифр, латинських букв обох регістрів, що зробить ваше кодове позначення неповторним) ;
 • номер рахунку (20 цифр розрахункового рахунку вашого підприємства).
 1. Як тільки всі дані будуть прийняті Приват24, з’явиться ваш обліковий запис.
 2. Щоб активувати роботу вашого особистого кабінету, слід звернутися в службу підтримки через онлайн-чат. Відзначимо, що група підтримки працює у всіх напрямках, передбачених Приватбанком, і до фахівців можна звернутися ще на етапі реєстрації в системі. Чим частіше ви будете користуватися цією послугою, тим легше і швидше буде здійснюватися ваша співпраця з Приватбанком через систему «Приват 24 для бізнесу».

Більшості користувачів смартфонів зручно працювати через додатки, які можна завантажити з Google Play, App Store, через QR-код або по СМС.

Серед додатків :

 • фінансовий контролер, що відслідковує рух по ваших рахунках ;
 • ПриватВідомість – аналог зарплатного проекту ;
 • Приват24 для Бізнесу – дозволяють управляти рахунками за допомогою смартфона ;
 • iPay – платежі з карт Віза і Мастеркард через мобільний або планшет.

Таким чином, за допомогою Приват24 для бізнесу можна отримати масу послуг, що забезпечують комфорт клієнта: знайти, замовити і купити ж / д і авіаквитки, здійснювати платежі по Україні та за її межі, виробляти SWIFT-переклади, зараховувати зарплату персоналу, здійснювати страхування колективів і т.д. Ніяких черг і очікувань: 2 кліка і послуга ваша.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку