Як видалити архів платежів в Приват24: порядок роботи з історією платежів

Практично всі клієнти ПриватБанку чули, а багато хто користувався зручним сервісом онлайн Приват24. Даний сервіс був створений спеціально для користувачів, щоб вони могли управляти своїми фінансами, оплачувати різні послуги, тут можна знайти абсолютно все, ось чому сервіс став дуже затребуваним в найкоротші терміни.

Як видалити архів платежів в Приват24: порядок роботи з історією платежів
Як видалити архів платежів в Приват24

Більш того, всі грошові операції, платежі і поповнення залишаються в пам’яті, тому в будь-який час можна подивитися всю історію, якщо виникли якісь сумніви. Є користувачі, які хотіли видалити архів платежів, але не змогли цього зробити, якщо у Вас досі є питання подібного роду, то можете заспокоїтися-видалити архів просто неможливо.

Не можна відредагувати або видалити якусь інформацію, змінити суму, тому, якщо якась фінансова операція була здійснена-вона записується і залишається в пам’яті назавжди.

Як дізнатися історію платежів

Архів містить в собі всю необхідну інформацію по руху фінансів. Для того, щоб вивчити всю історію необхідно для початку зайти в свій особистий кабінет, після цього відкривається широкий спектр усіх можливих послуг. Для того, щоб здійснити задумане треба дотримуватися певного алгоритму дій. Розглянемо його більш детально:

  • треба зайти на офіційний портал Приват24, після чого необхідно ввести пароль і логін від свого кабінету, які даються кожному клієнту при реєстрації.
  • в меню є вкладка Всі послуги, необхідно клікнути на неї.Як видалити архів платежів в Приват24: порядок роботи з історією платежів
  • знаходимо розділ Платежі, саме тут в кінці всього списку є підміню Архив.Як видалити архів платежів в Приват24: порядок роботи з історією платежів
  • після того, як Ви кликнули і Вас перекинуло в Архів перед Вами відкривається весь перелік фінансових операцій, що проводяться у зазначеному клієнтом діапазоні. Тут описано все докладно, скільки, де, куди, тому ніяких питань виникнути просто не повинно.

Якщо є необхідність кожен клієнт може зробити роздруківку, скрін-шот або просто відправити будь-які платежі на свою електронну пошту, вказану і підтверджену при реєстрації на сервісі.

Є ще один метод, який допомагає дізнатися історію проведення всіх фінансових операцій. Для того, щоб скористатися іншим способом необхідно клікнути на вкладку, яка розміщується біля годинника. Шукати вкладку потрібно зверху на панелі.

Виписка по карті

Якщо є необхідність отримати виписку руху коштів по карті, слід дотримуватися один із способів, спрямованих на реалізацію даної ідеї. Виписку можна отримати в самому ПриватБанку, в банкоматі або інфокіосків, на офіційному сайті банку, а також в унікальному додатку, створеному для мобільних гаджетів. Якщо з першими двома методами все очевидно, то з крайнім розберемося більш докладно. Користувач може замовити виписку після того, як заходить в особистий кабінет і виконує певну послідовність.

Зайдіть у вкладку Мої рахунки і виберіть потрібну карту. Виписка прийде в електронному вигляді одним із зручних для Вас вигляді.

Вкладка «Мої рахунки» в Приват24

Вікно після кліка на нього відкривається автоматично. Зроблено все дуже зручно: двома кольорами. Один колір показує поповнення картки, інший витрати. Чорний призначений для витрат, а зелений-поповнень. Якщо були моменти, коли вибивалася помилка або операція з першого разу з якихось технічних причин була виконана вона відображається червоним кольором.

На головній сторінці, яка вискочила відразу після кліка, відображається вся необхідна інформація про грошові транзакції. Якщо Ви хочете подивитися інформацію за певний період необхідно всього лише вказати потрібний діапазон. Для зручності відразу вискакує календар, де і вказується потрібний період часу.

Під рядком можна спостерігати документ в Word-форматі. Після того, як натиснете на значок відразу перед очима відкривається документ, тут все прозоро зрозуміло і доступно, зроблено все в формі зручній таблички. При необхідності можна документ відразу вивести на папір, роздрукувавши його на принтері або надіслати на Вашу електронну поштову скриньку.

Всі зареєстровані користувачі, які мають особистий кабінет в сервісі Приват24 можуть скористатися іншим методом. Для цього треба виконати наступну послідовність:

  • в розділі Всі послуги треба вибрати і клікнути на вкладку Послуги.
  • скачаний файл відразу вирушає в одному з вибраних форматів на поштову скриньку.

Зручний додаток

Для зручності кожного користувача можна завантажити додаток, яке так і називається Приват24. Тут також можна ознайомитися з усією історій фінансових транзакцій і переказів. Слід зазначити, що воно ще більш зручно, ніж здійснювати пошук через офіційну повну версію сайту.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар