Як відключити регулярний платіж з карти ПриватБанку: 4 простих способи

Як відключити регулярний платіж з карти ПриватБанку: 4 простих способи

Поповнити мобільний, вчасно заплатити за газ, продовжити страховку – ці та багато інших послуг можна оплачувати автоматично, давши банку відповідне розпорядження. Як відключити регулярний платіж в Приват24, якщо відпала необхідність оплачувати певну послугу, і скільки обійдеться клієнту скасування платежу?

Способи скасувати регулярні платежі

Регулярний платіж – це опція автоматичної оплати на користь певного контрагента в задану клієнтом дату.

Послуга надається звичайним громадянам-власникам карт ПриватБанку, а також юридичним особам і підприємцям. Скасувати, як і підключити регулярний платіж, можна декількома способами.

Через Приват24

Щоб прибрати регулярний платіж в Приват24 необхідно :

 • увійти в систему віддаленого банкінгу використовуючи свій логін і пароль ;
 • перейти в меню «Всі послуги», внизу буде підпункт «Регулярні платежі».
  Як відключити регулярний платіж з карти ПриватБанку: 4 простих способиКористувачеві відкриється календар із зазначенням дат, коли гроші списуються з карти. Під календарем буде перелік активних зобов’язань, а ще нижче – регулярні списання, які зупинені ;
 • клікнувши на конкретному платежі можна призупинити його, редагувати і видалити.

Пункт «Призупинити» означає, що клієнт тимчасово не вноситиме оплати за створеним шаблоном. «Видалити» – означає відмову від такого способу оплат. Щоб змінити карту, з якої списуються гроші, потрібно натиснути пункт «Редагувати».

Остаточно скасувати регулярний платіж в Приват24 можна, якщо видалити його. Після натискання відповідної кнопки біля шаблону, система запросить вказати причину скасування операції. Із списку можна вибрати наступні варіанти :

 1. Оплата або реквізити контрагента вже не актуальні.
 2. Чи не влаштовує якість послуги.
 3. Недостатньо функціональна опція в системі Приват24.

Після вказівки причини потрібно підтвердити свої дії, натиснувши на кнопку поруч. Потім календар регулярних платежів автоматично буде очищений від неактуальною інформації. Замість віддаленого тут же можна створити новий шаблон на оплату.

Зателефонувавши на гарячу лінію компанії

Якщо з якихось причин інтернет-банкінг недоступний, можна зателефонувати в контакт-центр ПриватБанку за номером 3700. Для зв’язку з оператором натисніть 0, а потім в телефонній розмові віддайте розпорядження на скасування.

Для верифікації особистості необхідно буде повідомити фахівця колл-центру свою дату народження і кодове слово.

Крім дзвінка можна скасувати періодичне списання з карти, написавши в службу підтримки на офіційному сайті банку. Для ідентифікації необхідно буде заповнити електронну форму, в якій зазначаються :

 • прізвище, ім’я, по батькові клієнта ;
 • фінансовий номер телефону ;
 • кодове слово ;
 • дата народження.

Спеціаліст служби підтримки уточнить номер карти, з якої списуються гроші і одержувача, після чого скасує оплату.

За допомогою СМС-комбінацій

Надішліть смс з вмістом REGOFF на номер ПриватБанку 7660.

У відділенні банку

Зверніться до фахівця ПриватБанку в відділенні пред’явивши паспорт. Після ідентифікації особистості, уповноважений співробітник отримає доступ в особистий кабінет клієнта де і скасує регулярну оплату. Скасування автоматичної операції здійснюється безкоштовно.

Згідно з правилами банку, якщо клієнт не користується послугою «Регулярний платіж» більше 3-х місяців (90 днів), через відсутність грошей на рахунку, то банк відключає автоматичну оплату самостійно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку