Як використовувати кошти на «Бонус Плюс» від Приватбанку: зняття, розрахунок і умови програми.

Як використовувати кошти на «Бонус Плюс» від Приватбанку: зняття, розрахунок і умови програми.

Для своїх клієнтів Приватбанк розробив програму лояльності «Бонус Плюс». Ця спеціальна програма, яка дозволяє заощадити кошти, при цьому заробивши. Іншими словами: коли Ви розраховуєтесь карткою за покупки, частина цих грошей повертається Вам знову на карту. Тим самим, банк створив для Вас умови економії грошей. Отримані гроші можна буде витратити на свої потреби в точках продажу, які розташовані по всі Україні.

Зміст:

 • 1 Як діє програма
 • 2 Можна знімати гроші з бонусного рахунку
 • 3 Перегляд залишку
 • 4 Додаткові переваги програми

Як діє програма

Програма доступна для всіх клієнтів банку. Тільки для тих, хто використовує картки із зображенням полуниці на лицьовій стороні картки. Програма підключена до карти автоматично активується при отриманні картки в банку.

Таким чином, при оплаті цією картою покупки, на Ваш рахунок будуть надходити гроші, в сумі від 1 до 20%, залежно від покупки.

«Повертаються» гроші зберігаються на окремому рахунку і готові до розрахунку в будь-який момент. Адміністрація магазину самостійно встановлює відсоток повернення і банк на це ніяк не впливає.

Важливо! Програма лояльності діє тільки в магазинах-партнерах Приватбанку. На території України їх близько 44 тисяч, в яких ви можете розрахуватися бонусними грошима за різні товари. У числі цих магазинів найбільші супермаркети, магазини техніки, брендові магазини і бутіки. Весь перелік ви можете переглянути на офіційному сайті Приватбанку.

Можна знімати гроші з бонусного рахунку

Клієнти, які бажають зняти накопичені гроші через банкомат або Приват24, за системою «Бонус Плюс», будуть сильно розчаровані, оскільки провести цю операцію неможливо. Згідно з умовами даної програми, висновок, переклад або інші маніпуляцій з даним рахунком – заборонені.

Як використовувати кошти на «Бонус Плюс» від Приватбанку: зняття, розрахунок і умови програми.Витратити їх можливе лише в магазинах-партнерах, при здійсненні покупок, достатньо повідомити продавця, щоб він списав частину бонусів, яка піде в оплату частини або повної вартості товару чи послуги.

Перегляд залишку

Для того щоб переглянути баланс на даному рахунку, Ви можете скористатися одним з 3-х способів, які описані нижче:

 • У будь-якому банкоматі Приватбанку, при перегляді залишку балансу, необхідно вибрати пункт «Бонус Плюс». В даному розділі відображено всі бонусні гроші, які накопичені картою, баланс якої ви перевіряєте.
 • Користувачі Приват24 або його мобільної версії, можуть відвідати розділ виписки по карті. Переглянути необхідну інформацію в розділі «Рахунок Бонус Плюс».
 • Так само можете відправити СМС-повідомлення з запитом детальної інформації по вашій карті. Для цього відправте повідомлення на короткий номер 10060 (тарифікується згідно з умовами вашого оператора). В тексті необхідно вказати останні 4 цифри номера картки. В отриманому SMS-повідомлення від банку буде повна інформація.
 • Крім цього після кожної покупки, ви будете отримувати повідомлення з інформацією про стан основного і бонусного рахунку.

  Додаткові переваги програми

  Як використовувати кошти на «Бонус Плюс» від Приватбанку: зняття, розрахунок і умови програми.Для клієнтів банку, є спеціальна можливість, яка дозволяє збільшувати раніше отримані бали. Для цього необхідно скористатися програмою «Депозит Плюс«, дана програма дозволяє отримувати прибуток на кошти які ви перевели на дану програму, а 2% від отриманого прибутку, автоматично переводитися на бонусний рахунок.

  Щоб отримати додаткову прибуток, мінімальний залишок на карті не повинен бути менше 100 гривень.

  Активувати послугу можна скористатися інтернет-банкінгом, або терміналом самообслуговування, просто перейшовши в розділ «Депозити».

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь