Як вивести биткоин на карту Приватбанку

Криптовалюта стає все популярнішим. З її допомогою можна розраховуватися за комунальні послуги, робити покупки, здійснювати різні операції. Потенційні можливості електронної валюти ростуть, тому розширюються та її види. Найбільш затребуваними є биткоины, тому резонність питання: «Як їх вивести на карту?» не викликає сумніву.

Биткоин: що це таке?

Найбільш розкручена криптовалюта – биткоин, широко використовується на Інтернет-ресурсах і заробляється на сайтах майнінгу.

Як вивести биткоин на карту ПриватбанкуЕлектронну валюту можна обміняти на справжні гроші. Поряд з LiteCoin, OneCoin і LC, bitcoin виводяться на віртуальний гаманець або на карту банку. Алгоритм дій докладно розписаний фахівцями, однак у ньому потрібно розібратися. Якщо держатель картки буде в курсі всіх подробиць, він без зусиль отримає зароблені гроші.

Криптовалюта зберігається на віртуальних рахунках, і просто перевести її на картку і назад не вийде. Курс биткоина змінюється щогодини, тому перш за все, потрібно провести транзакцію за його обміну на звичну валюту. Потім гроші відправляють на картковий або банківський рахунок, електронний гаманець.

Особливості операції

Приватбанк є найбільшим фінансовим установам, послугами якого користуються мільйони українців. Більшість клієнтів вважають за краще переводити биткоины в Приват 24. Зайшовши в особистий кабінет Прива24, можна здійснити транзакцію буквально за пару хвилин, головне, мати вихід в Інтернет.

Переваги веб-банкінгу в тому, що він доступний навіть за кордоном. Проблем зі зняттям готівки не виникає, навколо маса банкоматів і відділень банку. Щоб отримати гроші, доведеться заплатити комісію, але вона невелика.

При виведенні биткоинов на Приват 24 вдамося до способу обміну віртуальних грошей на спеціальному сервісі. Перелік сайтів, де можна провести транзакцію, вказано на віртуальних обмінних пунктах. В Інтернеті проводяться різні фінансові операції, за які стягуються невеликі комісійні.

Як вивести биткоин на карту Приватбанку

У особистому кабінеті клієнт банку розраховується за товари та комунальні послуги, не обналичивая гроші. Биткоин, перекладений на пластик, можна відправити на будь-який електронний гаманець (Вебмані, Ківі, Яндекс-гроші, PayPal та інші).

Як перевести криптовалюту?

За допомогою Інтернет-обмінників биткоины виводяться на пластикову картку. Власник має право вибрати той, який йому підходить, взявши до уваги як плюси, так і мінуси. На сайтах моніторингу є докладний опис обмінників з інформацією про актуальний курс валют.

Слід уважно вивчити сайт, якому ви доручите свої заощадження, впевнитися у його законності. На жаль, випадки, коли фінанси потрапляють до аферистів, не рідкість.

Як тільки власник пластику перейде на сайт, перед ним відкриються поля для заповнення. Всю інформацію (№ биткоин-гаманця, сума і № карти) потрібно ввести коректно, після чого на мобільний телефон користувача або на його електронну пошту прийде код підтвердження транзакції.

Приватбанк дає можливість своїм клієнтам переводити криптовалюту на пластик і назад, а також поповнювати биткоин-гаманець.

Дивіться відео про висновок bitcoin на мапу

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар