Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою – вимоги та корисні поради клієнтам

Зіткнувшись з фінансовими труднощами, люди шукають різні способи рішення. Кредит є простим і доступним виходом. Ощадбанк – один з лідерів в Україні в питаннях кредитування. Він оформляє позики на придбання авто, іпотеку тощо Отримати гроші можна кількома способами: готівкою (на руки) або на карту. Які вимоги банк пред’являє до клієнтам, що бажають взяти кредит?

Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою   вимоги та корисні поради клієнтам

Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою — вимоги та корисні поради клієнтам

Основні умови

Оформити позику нескладно. Головна умова – гроші видаються резидентам України і в національній валюті. При собі треба мати документи:
• Паспорт;
• Довідка про доходи;
• ІПН.
Якщо ви хочете взяти в кредит 50000 грн готівкою в Приватбанку або Ощадбанку, то співробітники банку зажадають додаткові документи: довідки про добробут, копія трудової книжки та ін. тобто чим вище запитувана сума, тим більше складність оформлення.

Читайте також: Кредит Приватбанк цілодобово і онлайн – вигідна і зручна послуга
Не варто забувати і про штрафні санкції, які очікують боржників. Не внесли вчасно обов’язковий щомісячний платіж? Значить, до боргу додається пеня – щодня нараховується 0,05% від суми належного платежу. Приміром, якщо за умови кредитної угоди в місяць клієнт платить 2 тисячі гривень, то день прострочення обійдеться йому в сотню гривень. Тому серйозно ставитеся до погашення кредиту. Це дозволить обійтися без зайвих переплат і зберегти хорошу кредитну історію, що, безсумнівно, стане в нагоді при оформленні та отриманні чергових позик.

Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою   вимоги та корисні поради клієнтам

 

Які види кредитування очікують клієнтів Ощадбанку?

Кредит готівкою видають клієнтам, що відкрили в банку депозит або одержують у ньому заробітну плату. Гроші надаються під 26% річних. Максимальний кредіт – 30 тисяч гривень. Розтягнути виплату можна на строк до трьох років.

Популярним пропозицією є кредит на купівлю різних товарів. Переваги очевидні: заявка розглядається протягом п’яти — десяти хвилин. Відвідайте найближче відділення банку з паспортом. Оформіть заявку і вже через кілька хвилин отримаєте відповідь.

Читайте також: Цілодобовий кредит на карту Приватбанку

Кредит на товари видається на строк до двох років. Максимум видають двадцять тисяч гривень. Це вигідніше, ніж взяти кредит готівкою в Приватбанку України. Відсотки нараховуються щомісяця – 1% на залишок боргу. Є й додатковий платіж. Клієнтам потрібно розрахуватися за обслуговування кредитного рахунку (1% від розміру взятого кредиту).

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь