Як заблокувати картку Приватбанку?

Зміст

 • 1 Приват24
 • 2 Телефон
 • 3 Банкомат
 • 4 Відділення

Всі, хто отримував картку Приватбанку, знають, наскільки це проста процедура. Так ось: заблокувати її ще простіше. Є кілька ситуацій, в якій блокування є єдиною умовою гарантії збереження коштів на карті. До таких належать:

 • клієнт втратив картку;
 • у клієнта вкрали картку;
 • клієнт більше не використовує картку, а відповідно, необхідність постійно стежити за її місцем розташування автоматично усувається.

Як заблокувати картку Приватбанку?

Блокування картки Приватбанку

Фахівці радять здійснювати блокування відразу ж після того, як стався інцидент, що вимагає дій такого роду. Чим швидше виставити блок, тим менше вірогідність, що цим встигнуть скористатися правопорушники. Якщо вас цікавить відповідь на питання, як заблокувати картку Приватбанку – відповідь на нього дуже проста. Існує три гарантовано вірних рішення, а саме:

 • використовуючи онлайн-сервіс Приват24;
 • використовуючи банкомат віддаленого типу;
 • використовуючи звичайний банкомат;
 • відвідавши офіційне відділення Приватбанку.

Тепер давайте розглянемо всі ці способи блокування картки Приватбанку більш докладно.

Приват24

Як заблокувати картку Приватбанку?

Онлайн-ресурс Приват24

Якщо у вас під рукою є будь гаджет з виходом в інтернет, заблокувати картку Приватбанку з його допомогою можна дуже швидко. Як правило, вся процедура займає одну або дві хвилини часу користувача незалежно від того, що він використовує: ноутбук, планшет або мобільний телефон. Просто дотримуйтесь такого алгоритму дій:

 • для початку необхідно авторизуватися на онлайн-ресурсі Приват24 і перейти в розділ «рахунки»;
 • після цього потрібно вибрати ту картку, яку потрібно заблокувати, натиснути на неї і перейти в розділ управління нею;
 • перегортаємо всю сторінку аж до того моменту, поки не побачимо опцію блокування картки. Ліворуч буде відповідна кнопка, натиснувши на яку користувач повністю заблокує її.

Всі дії будуть максимально зрозумілими, так як онлайн-система Приват24 налаштована на тісну взаємодію з клієнтом. Таким чином, можна відразу заблокувати навіть кілька карток, і не витратити на це багато часу.

Телефон

Як заблокувати картку Приватбанку?

Вхід з телефону в Приват24

Якщо у вас немає доступу до мережі інтернет – не проблема. Заблокувати картку Приватбанку через мобільний телефон ще простіше. Щоб реалізувати блокування, досить просто відправити на номер 100-60 повідомлення з таким текстом «BLOCK+ХХХХ». При цьому чотири літери Х – це останні чотири знаки в шестнадцатизначном цифровому номер вашої картки. Крім того, будь-який клієнт Приватбанку має можливість скористатися додатком під назвою смс-банкінг. Також клієнт може зателефонувати за номером 37-00 і заблокувати картку, віддавши усні команди. Система працює цілодобово, і зв’язатися з оператором можна в будь-якій точці земної кулі, і причому, абсолютно безкоштовно.

Банкомат

Як заблокувати картку Приватбанку?

Банкомат Приватбанку

Клієнт Приватбанку може заблокувати картку у будь-якому банкоматі. Для цього досить зайти в меню операцій з картою і натиснути на «додаткові послуги». Після цього буде відкрита опція блокування картки. З цим варіантом є один нюанс, про який потрібно знати: щоб заблокувати картку Приватбанку через банкомат, ця карта в обов’язковому порядку повинна бути на руках у клієнта. Якщо ж він втратив карту або ж у нього її вкрали – заблокувати її в такій формі буде неможливо.

Відділення

Як заблокувати картку Приватбанку?

Блокування картки Приватбанку у відділенні банку

Якщо ви готові пожертвувати часом заради того, щоб на 100% переконатися в тому, що карта заблокована – достатньо звернутися у будь-яке відділення Приватбанку. Коли ви туди прийдете – всі операції будуть проведені гранично швидко, однак ніхто не відміняв час, який потрібно витратити на дорогу туди і назад. Просто приходите у відділення, підходите до першого ліпшого працівника, та просіть про те, щоб вашу картку заблокували. Він сам скоординує вас щодо того, що потрібно робити далі – після цього буде достатньо лише слідувати інструкціям і вказівкам.

Важливо! Жоден співробітник Приватбанку не повинен вимагати у клієнта повідомити пін-код картки. Якщо його введення буде потрібно в ході здійснення тих чи інших операцій – клієнт повинен завжди вводити його самостійно – це один з базових принципів конфіденційності.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
 1. Федор

  Очень полезная информация.Большое спасибо.

Залишити відповідь