Як заблокувати картку Приватбанку

Як заблокувати картку ПриватбанкуПроцедура блокування для власників банківської картки від Приватбанку буде елементарної і навряд чи викличе утруднення. Знадобиться заблокувати картку Приватбанку може в декількох ситуаціях. Наприклад ви посіяли кредитну картку. Співробітники банку рекомендують проводити блокування моментально, щоб не стати жертвою шахраїв. При крадіжці ситуація не змінюється, але іноді клієнт хоче справити блокування, т. к. картка більше йому не знадобиться. І як це зробити буде розказано в інструкції нижче.

Існує кілька способів блокування:

  • сервіс Приват 24;
  • через телефон або смс
  • у банкоматі;
  • відвідавши банківське відділення.

1. Як заблокувати картку Приватбанку через Приват 24

Даний сервіс спрощує життя клієнтам банку і процедура блокування займе всього кілька хвилин. Інструкція:

— авторизація в системі Приват24 і перехід в графу «мої рахунки»;

— у розділі карти клікаєм по функції «управління картою»;

— шукаємо розділ блокування і натискаємо «заблокувати».

Як бачите процедура дуже проста і заблокувати картку досить просто.

2. Блокування за допомогою телефонного дзвінка або смс

Як заблокувати картку ПриватбанкуЦей спосіб ще більш простий. Для потрібної нам операції потрібно надіслати повідомлення на 10060 з текстом BLOCK+XXXX, де ХХХХ це чотири останні цифри на вашій карті. Можна віддати перевагу і спеціальним додатком «смс-банкінг«.

Набравши комбінацію 3700 та клавішу виклику також можна зробити блокування за кілька хвилин. Опція доступна в режимі 24/7.

3. Як заблокувати картку через банкомат Приватбанку

Вам знадобиться:

— зайти в додаткові послуги;

— скористатися опцією блокування.

Як бачите, все гранично просто і операція забере всього декілька секунд.

4. Блокування картки Приватбанку у відділенні банку

Не менш затребуваний — звернення до співробітника банку. Але процедура займе трохи більше часу, порівняно з представленими вище варіантами. Але є і свої плюси. Наприклад ви особисто зможете переконатися що картка була заблокована. Дана опція доступна в будь-якому банківському відділенні і вам буде потрібно лише підійти до співробітника і озвучити прохання про блокування. Після віддайте йому картку і виконуйте наведені їм інструкції.

Слід знати, що працівник банку не має права просити вас оголосити йому ПІН-код картки. Якщо процедура передбачає його введення, то зробити це мав виключно власник картки.

Висновок

За допомогою цієї процедури ви зможете вберегти себе від шахраїв у разі втрати або крадіжки картки та здійснювати блокування у таких випадках потрібно як можна швидше. Але знайте, що в будь-який момент ви зможете активувати заблоковану картку і використовувати її надалі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь