Як заблокувати кредитну карту Приватбанку – ПриватБанк

Банківська карта – це просто шматок пластику, але з його допомогою ми одержуємо доступ до своїх коштів. Тому важливо убезпечити свої заощадження від шахраїв. Не давайте свою картку іншим людям, нікому не розповідайте і не зберігайте записаним на папері пін-код входу, постійно контролюйте видаткові операції за рахунком. Якщо побоюєтеся за збереження своїх грошей, блокуйте доступ до карті.

В яких випадках виникає питання «Як заблокувати картку Приватбанку, щоб убезпечити свої заощадження»?

 • Ви не можете її знайти і підозрюєте, що випустили в магазині або на вулиці.
 • Ви виявилися жертвою крадіжки.
 • Помітили операції по зняттю коштів, які ви точно не робили, – це може бути ознакою того, що хтось отримав доступ до вашого рахунку і обкрадає вас.
 • З-за технічної несправності або неправильного введення, коду ви не змогли забрати свою карту з картоприймача банкомату.

Що б не сталося, діяти треба швидко. Необхідно випередити шахраїв і закрити доступ до рахунку, поки вони не зняли всі ваші заощадження.

Як заблокувати картку Приватбанку?

Якщо виникла неприємна ситуація і потрібно блокування карти, виконайте цю процедуру будь-яким з наступних способів.

 • Надішліть SMS на 10060 з символами «BLOCK+AAAA», де АААА – останні чотири цифри номера карти.
 • Телефонуйте оператору цілодобової лінії 3700 і попросіть заблокувати картку. Для стаціонарних апаратів переважно дзвонити по телефону: 0-800-500-003. Сервіс для клієнтів Приватбанку, що знаходяться за кордоном: +38 (056) 716-11-31.
 • Зверніться за допомогою до співробітників служби на privatbank.ua: напишіть в чаті «Як заблокувати Кредитну карту Приватбанку» або зателефонуйте натисканням на іконку.
 • Якщо недалеко розташоване відділення Приватбанку, повідомте менеджеру відділення про сформовану ситуацію.
 • Блокуйте картку через банкомат. Виберіть у меню «Операції з карткою», потім – «Заблокувати карту». Вкажіть її номер і підтвердіть пін-кодом.
 • Як заблокувати картку Приватбанку через Приват 24?

  Просто і без зволікання можна заблокувати картку через Приват 24. Пройдіть шлях «Всі послуги»/«Налаштування»/«Блокування карти». Виберіть карту, яку необхідно убезпечити, і підтвердіть свої дії динамічним паролем з SMS.

  Якщо вас цікавить, як заблокувати картку Приватбанку через інтернет іншим способом, ми запропонуємо варіант блокування рахунку через мобільний додаток. Більшість власників смартфонів завжди носять їх з собою, тому провести процедуру буде просто.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь