Як закрити депозит в Приват24: 9 основних етапів

Як закрити депозит в Приват24: 9 основних етапів

Депозит – це дуже зручний спосіб збереження і примноження вільних грошових коштів. Приватбанк – лідер депозитного ринку в Україні. Він пропонує дуже зручні і зрозумілі умови відкриття депозитів, широкий спектр процентних ставок.

Так само просто і розірвати внесок в Приватбанку. Наприклад, закрити депозит можна в Приват24 або звернувшись до відділення банку.

Покрокова інструкція закриття депозиту

Приват24 дозволяє отримувати широкий перелік банківських послуг не виходячи з дому або офісу. З його допомогою можна замовити банківський продукт, зробити переказ коштів, здійснити будь-який платіж, відкрити, поповнити і закрити накопичувальний рахунок.

Як же закрити депозит в Приват24?

Для розірвання вкладу через систему віддаленого банкінгу «Пріват24» необхідно виконати наступне :

 1. Увійти на сайт https://www.privat24.ua.
 2. Ввести свій номер телефону (він виступатиме логіном) і пароль, а також динамічний пароль, отриманий в СМС-повідомленні від банку.
 3. У головному меню вибрати вкладку «Депозити».
 4. Далі, в випадаючому меню вказати «Активні депозити».
 5. У вікні з’явиться перелік ощадних вкладів, які є у клієнта банку.
 6. Необхідно вибрати вид вкладу, який підлягає розірванню і натиснути кнопку «Розгорнути депозит» або «Достроково розірвати депозит», а також вибрати причину розірвання зі меню, що випадає.
 7. Потім потрібно вказати карту, на яку будуть зараховані кошти з закритого вкладу.
 8. На наступному етапі банк надішле пароль, який необхідно ввести в спеціальному вікні. Таким чином клієнт підтверджує свої дії по розірванню договору.
 9. Засоби надійдуть на картку, а ощадний договір буде закритий.

Оформлені через відділення Приватбанку депозити не можна розірвати в Приват24.

Алгоритм розірвання вкладів через мобільний додаток «Приват24» практично повністю збігається з розглянутою інструкцією. Різницю становить назву меню в додатку. Воно називається не «Депозити», а «Мої вклади».

Альтернативний варіант закриття вкладу

Якщо клієнт не зміг розірвати свій накопичувальний договір через Приват24, то єдино можливим варіантом є відвідування відділення Приватбанку. Як закрити депозит в Приват24: 9 основних етапів

У банківському представництві можна розірвати будь-який вид і тип договору, незалежно від способу і місця його оформлення.

Алгоритм дій наступний :

 1. Необхідно звернутися до співробітника, який займається обслуговуванням фізичних осіб, з проханням про дострокове розірвання накопичувального договору (якщо така процедура передбачена типом вкладу) або про закриття вкладу за терміном.
 2. Співробітник банку проведе ідентифікацію клієнта (переконається, що перед ним знаходиться саме власник банківського вкладу).
 3. Далі, він проведе процедуру розірвання договору (клієнту на телефон прийде СМС-повідомлення з кодом, який необхідно надати співробітнику банку) і уточнить спосіб отримання коштів (готівку або перерахування на карту).
 4. Все, що залишиться клієнту – отримати свої кошти в касі або дочекатися їх зарахування на карту і зняти в банкоматі.

Існує нюанс при розірванні валютного депозиту: банк знехотя розлучається з доларовою готівкою і намагається видати клієнту гривню за курсом банку, що діє на день розірвання договору. Тут вже кожен зможе визначити, в якому вигляді він хоче отримати свої кошти.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку