Як закрити кредитну картку Приватбанку?

Якщо з якоїсь причини Ви вирішили розпрощатися з послугами Приватбанку, але не знаєте, як правильно закрити картковий рахунок у банку, ми Вам допоможемо.

Як закрити кредитну картку Приватбанку?Пропонуємо Вам детальну, покрокову інструкцію, як закрити картку Приватбанку:

  • Для початку потрібно зняти з неї всі гроші, або куди-небудь перерахувати, аж до однієї копійки.
  • Насправді неважливо куди, приміром, можете поповнити собі мобільний. Завдяки цьому співробітники
  • Приватбанку більше не зможуть відмовлятися, що вони не можу закрити рахунок, з причини залишку грошових коштів (хоча вони зобов’язані видати залишок при закритті банківського рахунку), а з 0.00 на рахунку їм буде просто нікуди подітися.
  • Тепер Вам потрібно заблокувати карту, відіславши СМС повідомлення на номер 10060 з кодом BLOCK+[4 останні цифри картки]
  • Після цього йдемо в найближче відділення Приватбанку, і просимо співробітника закрити картку і картковий рахунок. Якщо він буде казати, що це не можливо і з якої-небудь причини не може цього зробити, не вірте йому, і говорите, що зараз будете дзвонити по гарячій лінії банку і скаржитися, що співробітник Приватбанку не виконує свою роботу. Навіщо працівнику Приватбанку брехати, що не може закрити картковий рахунок? Тут все дуже просто! Працівник і його відділення бере участь в свого роду рейтингу за кількістю виданих карт, наданих послуг і. т. д. Якщо Ви закриєте свою карту, то тим самим зменшите співробітнику і відділенню рейтинг в слідстві чого вони можуть опинитися без премій, або бути звільненими. Але крім рейтингу за кількістю активованих карт, також існує чудовий рейтинг за скаргами. Після того як Ви додзвонитесь на гарячу лінію, оператор з великим задоволенням прийме скаргу, так як з тієї суми штрафу яка буде списана з співробітника банку, частина грошей надійде на рахунок оператора, який прийняв скаргу. Так що після того як Ви почнете загрожувати скаргами думаю вони швидко розберуться як Вам закрити картковий рахунок.
  • Після того, як Ви віддали карту співробітникові банку, простежте, щоб він її розрізав. Такими діями Ви убезпечите себе, і співробітники не зможуть брехати, що Ви передумали, і продовжили користуватися своєю карткою.
  • Після оформлення заявки на закриття кредитної картки, обов’язково візьміть довідку, що у Вас не боргів. Так Ви убезпечите себе, якщо з якої-небудь причини банк почне каламутити, ця довідка стане незамінною в суді. Довідка друкується в межах однієї-двох хвилин з псевдо печаткою і підписом.
  • Через місяць чи два, радимо Вам сходити в банк, і спробувати поповнити свій картковий рахунок. Якщо касир скаже, що не може цього зробити через те, що карта закрита, то значить все в порядку. Але якщо касир провів оплату і роздрукував чек, то тут же вимагайте її скасувати (сторнувати), і повернути Вам гроші, після чого Вам потрібно відправиться до начальника відділення, для з’ясування причин, чому Ваш картковий рахунок не був закритий.
  • Якщо карта була не закрита, знову просіть довідку про те, що боргів немає, і закривайте повторно. Так як відсоток за користування кредитними коштами банку може списуватися в межах 45 днів, а цією довідкою ми убезпечимо себе. Що стосується касира, так вона не підозрює, що Ви перевіряєте картковий рахунок, тому брехати не буде, закрита вона чи ні.

Ось така з першого виду не дуже проста інструкція, але ми щиро сподіваємося, що у Вас не виникне особливих проблем, і закриття Вашої кредитної картки від Приватбанку пройде гладко і без задирки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар