Як замовити долари в Приват24 або відділенні Приватбанку?

У Приватбанку, як і в будь-якій іншій фінансовій установі на території України, не завжди є можливість купити долари в необхідній кількості. Виправити прикру ситуацію можна дуже просто: потрібно всього лише замовити валюту, відвідавши особистий кабінет, або безпосередньо у відділенні.

Клієнтові потрібно бути готовим до того, що методи, описані в статті, не є моментальними. Буває, що покупка валюти в касі проходить успішно без попередньої домовленості, але таке трапляється рідко.

Як оформити замовлення валюти в Приват24?

Щоб замовити долари, в даний час не обов’язково вирушати у відділення банку. Клієнти, що користуються сервісом веб-банкінгу, можуть це зробити, не виходячи з дому і всього за кілька хвилин. Порядок дій виглядає наступним чином:

1. Зайдіть в особистий кабінет Приват 24 і відкрийте розділ «Всі послуги».

2. В закладці «Послуги» виберіть меню «Замовлення готівки».

Як замовити долари в Приват24 або відділенні Приватбанку?Як замовити долари в Приват24?

3. У полі вкажіть валюту і необхідну суму.

Як замовити долари в Приват24 або відділенні Приватбанку?Як замовити валюту в Приват24?

4. Далі виберете відділення Приватбанку, куди ви маєте намір прийти за готівкою.

Нюанси виконання замовлення

Майте на увазі, що гроші, оформлені вами в дистанційному режимі, не надходять до фінансова установа невідкладно, для цього потрібен час.

Якщо ви оформили замовлення до 12.00, то чекайте його виконання протягом наступного дня. Трохи по – іншому йдуть справи при складанні доручення після полудня, в цьому випадку вам доведеться чекати валюту ще добу.

У вихідні дні замовлення не приймаються. Крім того, існують обмеження щодо суми. Максимальний ліміт, встановлений Приватбанком, становить 250000 гривень. Іншими словами, цю суму ви маєте право витратити на покупку доларів або євро за курсом, чинним на даний момент.

Як замовити валюту в філії банку

Звернувшись в касу, ви можете замовити будь-яку валюту. Для цього повідомте оператору суму, адресу, де ви маєте намір здійснити фінансову операцію, та дату, коли ви з’явитеся за коштами.

Пам’ятайте, що оформляючи замовлення у відділенні, ви не можете розраховувати на необмежену суму в іноземній валюті. Ліміт діє такий самий, як і при виконанні операції через особистий кабінет.

Купувати валюту за курсом, встановленим у кредитно-фінансовій установі, які не тільки вигідно, але і швидко. Щоб не витрачати час на пошук необхідної суми, замовте її завчасно і з’явитесь у відділення лише для того, щоб провести операцію.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь