Як заплатити за садок через Приват 24: покрокова інструкція

Клієнти банку, які мають на руках пластикову карту, мають можливість заплатити за дитячий садок, не виходячи з дому. Багато батьків вважають за краще здійснювати платежі дистанційно, не вдаючись до допомоги співробітників кредитно-фінансової установи. Це зручно, не забирає багато часу і доступно в будь-який час, не залежне від графіка роботи банку.

Як заплатити за садок через Приват 24: покрокова інструкціяЯк заплатити за садок через Приват 24

Реєстрація веб-банкінгу відкриває масу переваг і вигод: поповнення балансу телефону, перекази грошей на іншу карту, оплата послуг, в тому числі, і ДДУ. Перебуваючи в комфортних умовах, ви в будь-який час доби можете провести фінансову операцію, вказавши № рахунку, суму для перерахування, інші додаткові реквізити.

Керівництво по оплаті за дитячий садок

Якщо ви є власником пластикової картки будь-якого типу з балансом, достатнім для оплати послуги, дотримуйтесь нижчеподаній інструкції. Знаючи принцип роботи веб-банкінгу, ви за кілька хвилин оплатіть квитанцію, головне, не робити помилок при введенні реквізитів. Отже:

 • Зайдіть в Приват24 і авторизуйтесь, вказавши пароль і номер телефону, прив’язаний до особистого кабінету.
 • Відшукайте розділ «Мої платежі», він знаходиться на верхній панелі в головному меню.
 • Якщо раніше ви не робили подібну операцію, потрібно буде створити новий шаблон, в майбутньому вам не доведеться витрачати час на введення великої кількості реквізитів.

Для того, щоб провести платіж за дитячий сад в перший раз, будьте особливо уважні.

 • Введіть дані з квитанції і місто, де знаходиться ДДУ.
 • Система видасть список дитячих садків, серед яких знайдете той, який відвідує ваша дитина. Трапляється, що в переліку немає потрібного дошкільного закладу, тоді всі реквізити вписуються в поля вручну.
 • У полі з призначенням платежу «Оплата за перебування дитини».
 • Потім вкажіть ПІБ та суму для перерахування. Передбачений варіант, коли оплата проводиться від імені іншої особи. Якщо він вам підходить, скористайтесь цією опцією.
 • Надішліть платіж у «Корзину».
 • На екрані з’явиться сума до оплати з урахуванням комісії.
 • Підтвердіть операцію, натиснувши на відповідну кнопку.
 • Збережіть електронну квитанцію і при необхідності роздрукуйте її через принтер.

Деталі проведення платежів через онлайн-банкінг

При оплаті послуг ДДУ в перший раз батьки можуть зіткнутися з проблемами. Наприклад, в базі даних банку не значиться дитячий садок, який видав квитанцію. Цілком можливо, що ця ситуація тимчасова, і незабаром потрібну назву з’явиться в списку. А поки реквізити доведеться вводити в ручному режимі.

Як заплатити за садок через Приват 24: покрокова інструкціяПлатимо за дитячий сад через Приват 24

Якщо після підтвердження платежу система відмовляється проводити операцію, ще раз перевірте дані. Необхідно виключити всі помилки, щоб не відбулося збоїв.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Залишити відповідь