Як заплатити за садок через Приват 24: покрокова інструкція

Клієнти банку, які мають на руках пластикову карту, мають можливість заплатити за дитячий садок, не виходячи з дому. Багато батьків вважають за краще здійснювати платежі дистанційно, не вдаючись до допомоги співробітників кредитно-фінансової установи. Це зручно, не забирає багато часу і доступно в будь-який час, не залежне від графіка роботи банку.

Як заплатити за садок через Приват 24: покрокова інструкціяЯк заплатити за садок через Приват 24

Реєстрація веб-банкінгу відкриває масу переваг і вигод: поповнення балансу телефону, перекази грошей на іншу карту, оплата послуг, в тому числі, і ДДУ. Перебуваючи в комфортних умовах, ви в будь-який час доби можете провести фінансову операцію, вказавши № рахунку, суму для перерахування, інші додаткові реквізити.

Керівництво по оплаті за дитячий садок

Якщо ви є власником пластикової картки будь-якого типу з балансом, достатнім для оплати послуги, дотримуйтесь нижчеподаній інструкції. Знаючи принцип роботи веб-банкінгу, ви за кілька хвилин оплатіть квитанцію, головне, не робити помилок при введенні реквізитів. Отже:

 • Зайдіть в Приват24 і авторизуйтесь, вказавши пароль і номер телефону, прив’язаний до особистого кабінету.
 • Відшукайте розділ «Мої платежі», він знаходиться на верхній панелі в головному меню.
 • Якщо раніше ви не робили подібну операцію, потрібно буде створити новий шаблон, в майбутньому вам не доведеться витрачати час на введення великої кількості реквізитів.

Для того, щоб провести платіж за дитячий сад в перший раз, будьте особливо уважні.

 • Введіть дані з квитанції і місто, де знаходиться ДДУ.
 • Система видасть список дитячих садків, серед яких знайдете той, який відвідує ваша дитина. Трапляється, що в переліку немає потрібного дошкільного закладу, тоді всі реквізити вписуються в поля вручну.
 • У полі з призначенням платежу «Оплата за перебування дитини».
 • Потім вкажіть ПІБ та суму для перерахування. Передбачений варіант, коли оплата проводиться від імені іншої особи. Якщо він вам підходить, скористайтесь цією опцією.
 • Надішліть платіж у «Корзину».
 • На екрані з’явиться сума до оплати з урахуванням комісії.
 • Підтвердіть операцію, натиснувши на відповідну кнопку.
 • Збережіть електронну квитанцію і при необхідності роздрукуйте її через принтер.

Деталі проведення платежів через онлайн-банкінг

При оплаті послуг ДДУ в перший раз батьки можуть зіткнутися з проблемами. Наприклад, в базі даних банку не значиться дитячий садок, який видав квитанцію. Цілком можливо, що ця ситуація тимчасова, і незабаром потрібну назву з’явиться в списку. А поки реквізити доведеться вводити в ручному режимі.

Як заплатити за садок через Приват 24: покрокова інструкціяПлатимо за дитячий сад через Приват 24

Якщо після підтвердження платежу система відмовляється проводити операцію, ще раз перевірте дані. Необхідно виключити всі помилки, щоб не відбулося збоїв.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь