Як збільшити кредитний ліміт на карті Приватбанку

Під час отримання кредитної картки, користувачеві пропонується вибрати кредитний ліміт по ній. Це своєрідний поріг, який означає максимальну суму кредиту для використання зі споживчою метою. Простіше кажучи – клієнт бере в борг грошові кошти в банку, при поверненні яких йому нараховується певний відсоток.

Як збільшити кредитний ліміт на карті ПриватбанкуЛіміт по кредитній карті визначається в процесі її видачі у філії банку. Клієнт може повідомити банківському працівникові, який точно ліміт він хоче. Однак, збільшити кредитний ліміт можна також і після отримання картки.

Збільшити кредитний ліміт в Приватбанку

Змінити кредитний ліміт на більш високий надійніше всього в філії Приватбанку. Зверніться в найближчий до вашого дому відділення. Вам доступно відкриття власної іменний кредитки. Якщо раніше ви вже оформляли карту, то майте її при собі.

Прийшовши в офіс банку, зверніться до оператора з поясненнями свого бажання. Як правило, на внесення змін до ліміт на карті йде близько 15 хвилин часу. Вам необхідно надати лише карту, а також стандартні відомості про себе.

Не забувайте, що пластикові кредитні картки від Приват Банку найчастіше пов’язані з мобільним номером телефону власника. Мати при собі телефон під час проведення операції зі зміни ліміту – також обов’язкова умова. На ваш номер можуть приходити оповіщення і код підтвердження в процесі.

Зверніть увагу! Банківський працівник має право відмовити клієнту в проведенні операції, якщо той недобросовісно повертав попередні позики, має прострочення по кредиту на момент звернення.

Як змінити кредитний ліміт через Приват24

Існує ще один спосіб внесення змін у свій ліміт. Як виконати необхідну операцію, не залишаючи дому? Зрозуміло через Приват 24. Дотримуйтесь інструкції:

 • Увійдіть у свій профіль на сайті банку (privatbank.ua);
 • Перейдіть у вкладку «Мої рахунки»;
 • Виберіть карту, ліміт якої хочете внести правки;
 • Натисніть кнопку «Управління картою»;
 • На екрані ви побачите дані про ліміт коштів на картці;
 • Якщо картка не блокована, а також на ній немає заборгованостей, система запропонує вам задати бажаний ліміт;
 • Далі приступайте до заповнення невеликий анкети;
 • Коли все буде готово, натисніть кнопку «Далі».
  Як збільшити кредитний ліміт на карті Приватбанку
 • Ваша заявка була прийнята банком, а фахівці приступлять до її обробці протягом дня. Не пізніше, ніж через добу, вам прийде сповіщення з результатами.

  Як бачите, збільшити кредитний ліміт по кредитці Приват Банку зовсім не важко. Достатньо приділити цьому процесу 30 хвилин свого часу.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь