Як збільшити кредитний ліміт на карті Приватбанку

Багатьом клієнтам Приватбанку недостатньо кредитного ліміту, який є на кредитній карті. Але ця проблема вирішувана, так як кредитний ліміт можна збільшити. Як це зробити? Є кілька способів.

Автоматичне підвищення кредитного ліміту

Кредитний ліміт може збільшуватися “сам”, якщо ви активно користуєтеся своєю кредитною карткою і не допускаєте прострочень в оплаті комісії за користування кредитним лімітом.

Підвищення ліміту у відділенні банку

Ви можете зайти в обслуговуюче вас відділення Приватбанку і попросити фінансового консультанта відправити заявку на підвищення кредитного ліміту.

Збільшення ліміту через Приват24

Заявку на збільшення кредитного ліміту на карті Приватбанку можна відправити самостійно за допомогою інтернет-банку Приват24. Для цього зайдіть в свій аккаунт Приват24, виберіть закладку “Мої рахунки”, а потім карту, на якій хочете підвищити ліміт. Натисніть на посилання “Управління карткою/рахунком” і на сторінці, що відкриється, виберіть пункт “Кредитний ліміт”. Натисніть на посилання і виконайте кілька простих дій:

Спочатку вкажіть суму кредитного ліміту, яку ви бажаєте встановити на свою кредитку.

Як збільшити кредитний ліміт на карті ПриватбанкуПісля цього ПриватБанк зажадає додаткову інформацію про вас: ваш сімейний і соціальний статус, освіту та інформацію про ваших фінансових доходи. Якщо у вас є автомобіль, обов’язково додайте інформацію про нього, це може позитивно позначитися, коли буде прийматися рішення за заявкою.

Як збільшити кредитний ліміт на карті ПриватбанкуКоли ви заповніть всю необхідну інформацію, вам доведеться почекати деякий час, поки робот Приватбанку перевірить інформацію.

Як збільшити кредитний ліміт на карті ПриватбанкуПісля цього на екрані здасться інформаційне повідомлення. Більше від клієнта нічого не потрібно. У разі позитивного рішення кредитний ліміт буде підвищено автоматично.

Як збільшити кредитний ліміт на карті Приватбанку

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь