Як змінити номер телефону для входу в Приват24

У наш час основне призначення мобільного телефону вже не те, що було кілька років тому. Ми не так часто дзвонимо, як робимо різні операції, причому частина з них неможлива без номера стільникового оператора.

Як змінити номер телефону для входу в Приват24

Його Ви прив’язуєте до свого рахунку в ПриватБанку, і він же потім потрібно для входу в інтернет-банк Приват24. Через номер телефону здійснюється підтвердження багатьох операцій, наприклад, відправлення грошового переказу. SIM-карта часом втрачається, а іноді необхідно поміняти оператора, і в таких випадках виникає потреба змінити прикріплені до рахунку дані. Здійснити це можна кількома способами.

Як поміняти номер телефону, прив’язаний до Приват24?

Поміняти мобільний номер можна за допомогою:

  • онлайн-системи Приват24;
  • банкомату;
  • терміналу самообслуговування (в цьому і попередньому випадку не обов’язково мати з собою карту);
  • дзвінка на гарячу лінію банку;
  • звернення до менеджера у відділенні.

Через Інтернет

Даний шлях є найпростішим, оскільки скористатися ним можна де завгодно. Спочатку потрібно авторизуватися в системі Приват24, для цього можна відсканувати QR-код з додатка на смартфоні. Коли вхід в обліковий запис зроблений, відкрийте меню налаштувань. Для цього просто натисніть на зображення профілю. В налаштуваннях навпроти номера буде напис «Фінансовий», а поруч з нею активна кнопка «Змінити». На неї і потрібно натиснути.

Як змінити номер телефону для входу в Приват24

У вікні, йтиметься про зміну логіна – все правильно, так як мобільний грає в системі Приват24 саме роль логіна. Щоб поміняти номер, Вам буде необхідний доступ до минулого і актуальною SIM-картками, а також банківська карта.

Якщо чогось з цього у Вас немає, існує альтернативний шлях. Відкривши відповідне посилання, в банк можна відправити підтверджує фотографію паспорта, і після її перевірки номер буде змінений.

У банкоматі

Якщо з доступом в кабінет Приват24 виникли труднощі, доведеться знайти найближчий банкомат.

  1. Проведіть звичні дії по вставляння карти і введення ПІН-коду, а потім увійдіть у вкладку налаштувань. У нижньому кутку буде зазначена необхідна опція «Вказати основний (фінансовий) телефон», її і потрібно вибрати. У вікні наберіть діючий номер починаючи з «+38» і дочекайтеся повідомлення з одноразовим паролем. Після його введення Ви отримаєте підтвердження успішного завершення операції.
  2. Поміняти номер Приват24 можна і не маючи на руках карти. В меню банкомата є відповідна кнопка – натисніть на неї і зробіть такі ж дії, як описані вище. Вводити PIN знадобиться в самому кінці.

Через термінал

В банкомат нерідко стоїть велика черга, щоб не чекати, можна скористатися терміналом самообслуговування. Послідовність операцій в цьому випадку майже не відрізнятиметься.

  1. Введіть карту, ПІН-код і в меню налаштувань виберіть «Вказати основний (фінансовий) телефон». Потім може знадобитися ще раз вставити карту і набрати PIN. У вікні, впишіть актуальний номер. Після натискання «Далі» на телефон надійде автоматичний дзвінок, і для завершення операції будуть потрібні три останні цифри вхідного номера. При бажанні існує можливість підтвердити за допомогою SMS-коду. Коли все виконано, Ви побачите повідомлення про успішну зміну.
  2. Якщо картка не з собою, допоможе та ж опція «Операції без карти». В цьому випадку всі докази будуть проводитися по мобільному.

Звертаємо Вашу увагу, що програмне забезпечення терміналів регулярно оновлюється, і після цього алгоритм може дещо змінитися.

Дзвінок на гарячу лінію

Якщо не хочеться нікуди ходити, змінити прив’язаний номер можна за допомогою єдиного дзвінка. Викличте гарячу лінію ПриватБанку, набравши 3700, і повідомте прохання оператору. Цим же номером можна скористатися для блокування картки у випадку її втрати.

Похід в банк

Перевірений роками спосіб – особистий похід в банк. Головне, не забудьте взяти з собою посвідчення особи. Від Вас буде вимагатися тільки повідомити менеджеру всю необхідну інформацію і кілька разів продиктувати приходять коди підтвердження. Операція займе не більше десяти хвилин – можливо, довше буде добиратися до банку.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар