Як змінити пароль в Приват 24, покрокова інструкція

Складно переоцінити зручність веб-банкінгу, що дозволяє з комфортом управляти своїми заощадженнями. Клієнту не потрібно втрачати час і простоювати в довжелезних чергах, щоб перерахувати гроші на інший рахунок або оплатити рахунки за комунальні послуги. Цілодобовий доступ до системи Приват24 здійснюється в лічені секунди, потрібно лише мати при собі мобільний пристрій з виходом в Інтернет і пам’ятати пароль входу.


Остання умова для деяких клієнтів банку є заскладним, а все тому, що при реєстрації вони придумали важко запам’ятовується комбінацію символів. Ситуація може призвести до блокування користувача, у якого після трьох спроб так і не вийшло правильно ввести пароль. Щоб вирішити проблему, багато набирають номер Колл-центру і за підказками спеціаліста намагаються відновити доступ до вашого облікового запису. Інші є в найближче відділення кредитно-фінансової установи і заявляють про негаразди особисто. Насправді, завдання вирішується самостійно, без допомоги співробітників.

Покрокова інструкція зміни пароля в Приват 24

Щоб змінити пароль для входу в ЛК, досить дотримуватися алгоритму дій. Досягти мети можна за кілька хвилин:

 • Зайдіть в систему через офіційний сайт https://www.privat24.ua. У віконце впишіть номер стільникового телефону, вказаний при реєстрації, і старий пароль (без нього ви не потрапите в Особистий кабінет).
 • На головній сторінці вгорі знайдіть розділ «Всі послуги». Натисніть на кнопку і перейдіть до наступного меню.

  Як змінити пароль в Приват 24, покрокова інструкціяЯк змінити пароль в Приват 24?

 • У списку знайдіть опцію «Налаштування», вона знаходиться майже в самому кінці (друга знизу).

  Як змінити пароль в Приват 24, покрокова інструкціяЯк змінити пароль в Приват 24?

 • На новій сторінці, призначеної для налаштувань системи веб-банкінгу та доступу до карткових рахунків, виберіть рядок – «Безпека». Тут значаться два пункти: «Зміна логіна» і «Зміна пароля входу».

  Як змінити пароль в Приват 24, покрокова інструкціяЗмінити пароль в Приват 24

 • Скористайтеся другим варіантом, натиснувши на нього лівою кнопкою миші.
 • На наступній сторінці спливе віконце з трьома рядками для заповнення. Перша – старий пароль, за допомогою якого ви раніше заходили в систему; друга – новий, бажано легко запам’ятовується і складається з шести символів (для безпеки придумайте комбінацію, де будуть присутні букви і цифри); третя – повторіть знову згенерований код.

  Як змінити пароль в Приват 24, покрокова інструкціяЗмінити пароль входу в Приват 24

 • Виконавши всі дії, чекайте, коли на телефон прийде одноразовий код підтвердження операції.
 • Введіть його в поле і натисніть «Продовжити».

Якщо всі кроки були виконані вірно, в наступному вікні з’явиться повідомленні про благополучній зміні пароля. Щоб упевнитися в цьому, вийдіть із системи та знову ввійдіть, використовуючи вже нову комбінацію символів.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь