Як зняти гроші з карти Приватбанку в Росії

Процедура зняття готівки з картки за межами України часто пов’язана зі складнощами. Справа в тому, що в цей момент відбувається конвертація грошових коштів в місцеву валюту. Не у всіх районах є потрібні банкомати, тому часто доводиться платити додаткову комісію.

Як зняти гроші з карти Приватбанку в Росії
Як зняти гроші з карти Приватбанку в Росії

Природно, ті, хто збирається за кордон, заздалегідь знімають кошти з карток у себе в країні і конвертують потрібну суму. Але часом виникають непередбачені обставини, гроші можуть знадобитися в будь-який момент. До того ж поїздка за кордон може бути незапланованої. Сьогодні ми розповімо, як краще зняти гроші з карти Приватбанку в Росії.

Способи зняття коштів

В принципі переводити свій капітал в Приватбанку можна в будь-якому працюючому банкоматі. Винятки становлять лише застарілі апарати, адаптовані тільки до Visa або MasterCard. Але це велика рідкість, тому що сьогодні 99,9% банкоматів є універсальними. Якщо ви раптом зустріли модель старого зразка, знайте, поруч обов’язково повинен знаходитися сучасний банкомат.

Важливо розуміти, що в банкоматах є обмеження видачі коштів картки стороннього банку за одну операцію. Як правило, це сума варіюється від 2500 до 10 тисяч рублів. Щоб збільшити цей ліміт, необхідно зателефонувати на гарячу лінію банку і повідомити про своє бажання. Номер телефону є на кожному банкоматі.

Можна звернутися в касу, але в цьому випадку при собі треба обов’язково мати паспорт. Картка повинна бути зареєстрована на вас, тобто всі паспортні дані повинні збігатися з інформацією власника карти. В іншому випадку вам просто відмовлять в процедурі. Крім того, вас можуть звинуватити в крадіжці, тому щоб уникнути проблем, не варто звертатися в касу, якщо дані відрізняються. Ніхто не буде враховувати, що власник карти добровільно дав згоду на використання рахунку. Можна пошукати банкомат або розрахуватися за допомогою картки.

Комісія

Перед тим як зняти гроші на території Російської Федерації з української карти ПриватБанку, слід ознайомитися з інформацією про комісіях. Розмір комісії за зняття коштів в чужому банкоматі залежить від карти. Наприклад, власники дебетової карти платять 2% від загальної суми операції.

Як зняти гроші з карти Приватбанку в Росії У будь-якому випадку всі нюанси прописані в тарифному плані, сума рівносильна зняття готівки з кредитної картки в Україні. При необхідності конвертації банк переводить гроші з урахуванням поточного курсу в країні. Це відбувається автоматично, не стягується додаткова плата. У магазинах також можна оплачувати товари без додаткових зборів.

Бувають винятки, все залежить від того, як банк ідентифікує операцію. Це залежить від продавця, точніше його коду. Через МСС-код банки визначають операції власників картки. Бувають випадки, коли замість покупки система вказує зняття готівки, тоді в обов’язковому порядку нараховується комісія.

Не варто переживати, адже гроші можна повернути. Насамперед треба запам’ятати адресу та назву магазину, зберегти чек про покупку. Далі слід зателефонувати в банк і повідомити про некоректне нарахуванні комісії, надавши всі дані. Це звичайна практика для фахівців. Зазвичай співробітники банку вирішують цю суперечку на користь своїх клієнтів.

Якщо ви вибрали спосіб зняття грошей через касу, потрібно на місці у співробітника уточнити всі деталі. Іноді банк може запитати додаткову комісію за видачу коштів.

Таким чином, щоб не платити комісію, краще розплачуватися картою в торгових мережах. В даний час практично будь-який товар можна оплатити безготівковим способом оплати без нарахування будь-якої комісії.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар